• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X jest również dostępna na Facebooku

Komisje Rady Dzielnicy X

Komisja bezpieczeństwa i porządku publicznego

  1. Andrzej DRĄG – Przewodniczący
  2. Dominik GALAS
  3. Andrzej ŁATKA
  4. Jan MIKUŁA
  5. Bożena ZAJĄC

Komisja budżetowa

  1. Andrzej ADAMUS – Przewodniczący
  2. Elżbieta DĄBSKA
  3. Artur MARKIEWICZ
  4. Tadeusz MURZYN
  5. Agnieszka POGODA-TOTA

Komisja edukacji

  1. Grażyna BUBULA – Przewodnicząca
  2. Angelika KUCZAJ
  3. Bożena ZAJĄC
  4. Joanna ZAWIŁA

Komisja infrastruktury drogowej

  1. Andrzej ADAMUS
  2. Bogumił BANIA
  3. Józef DZIEDZIC
  4. Dorota KOZAK
  5. Angelika KUCZAJ
  6. Jan MIKUŁA
  7. Dariusz REJEK
  8. Jarosław SURÓWKA
  9. Artur ZAWADZKI – Przewodniczący

Komisja inicjatyw lokalnych i ds. budżetu obywatelskiego

  1. Bogumił BANIA
  2. Elżbieta DĄBSKA
  3. Dorota KOZAK
  4. Angelika KUCZAJ – Przewodnicząca
  5. Dariusz REJEK

Komisja kultury i ochrony zabytków

  1. Bogumił BANIA
  2. Waldemar DOMAŃSKI
  3. Dominik GALAS
  4. Adam RYMONT
  5. Joanna ZAWIŁA – Przewodnicząca

Komisja ochrony środowiska

  1. Grażyna BUBULA
  2. Józef DZIEDZIC
  3. Dorota KOZAK – Przewodnicząca
  4. Artur ZAWADZKI
  5. Joanna ZAWIŁA

Komisja ochrony zdrowia i ds. osób niepełnosprawnych

  1. Elżbieta DĄBSKA
  2. Angelika KUCZAJ
  3. Jan MIKUŁA – Przewodniczący
  4. Bożena ZAJĄC
  5. Artur ZAWADZKI

Komisja planowania przestrzennego

  1. Andrzej ADAMUS
  2. Dominik GALAS – Przewodniczący
  3. Dorota KOZAK
  4. Artur MARKIEWICZ
  5. Jan MIKUŁA
  6. Artur ZAWADZKI

Komisja ds. polityki równościowej

  1. Agnieszka POGODA-TOTA – Przewodnicząca
  2. Andrzej ŁATKA
  3. Andrzej DRĄG

Komisja polityki senioralnej i pomocy społecznej

  1. Grażyna BUBULA
  2. Józef DZIEDZIC
  3. Angelika KUCZAJ
  4. Jan MIKUŁA
  5. Bożena ZAJĄC – Przewodnicząca

Komisja promocji i kontaktów z mieszkańcami

  1. Waldemar DOMAŃSKI – Przewodniczący
  2. Dariusz REJEK
  3. Adam RYMONT
  4. Jarosław SURÓWKA

Komisja rewizyjna

  1. Elżbieta DĄBSKA – Przewodnicząca
  2. Andrzej DRĄG
  3. Dorota KOZAK
  4. Jan MIKUŁA
  5. Jarosław SURÓWKA

Komisja sportu i rekreacji

  1. Andrzej ADAMUS
  2. Andrzej ŁATKA – Przewodniczący
  3. Jan MIKUŁA
  4. Adam RYMONT
  5. Jarosław SURÓWKA

Komisje Rady Dzielnicy X Swoszowice (8 kadencja) – Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa – BIP MK

6. sesja Rady Dzielnicy X:
12 kwietnia 2024, godz. 18:00, w siedzibie Rady Dzielnicy X, ul. Inicjatywy Lokalnej 5

zobacz projekt porządku obrad

Centrum Kultury Podgórza Karta Krakowska Budżet obywatelski Kraków 2023 - instrukcja obsługi

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję