• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X jest również dostępna na Facebooku

Tadeusz Murzyn – Przewodniczący Rady Dzielnicy X

E-mail: tadeuszmurzyn@gmail.com

Okręg wyborczy nr 7:

AMARANTOWA 1, 3, 5, 7, 9, BANACHIEWICZA 1, 4, 6, 8, BASTIONOWA 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, BELLERTA10, 11, 11A, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, CHĘCIŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, CHOJNICKA 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, CIECHANOWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, CZERSKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, DOKTORA JUDYMA16, 17, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, 23A, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46A, 48, 50, 52, FORTECZNA 28, 34, 35, 35A, 36, 37, 38, 38A, 39, 41, 43, 44, 45, 45B, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51A, 51B, 51F, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82A, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 146, GUMOWSKIEGO 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, KĘPIŃSKIEGO 1, 3, 5, 7, KOPERNICKIEGO 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, KORPALA 22, 24, 28, 30, 32, KOSTRZEWSKIEGO 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 47, KRZYŻTOPORSKA 3, 5, 7, KS. DERCZA 2, 3, 4, 6, KS. MĄCZYŃSKIEGO 1, 3, 5, 9, 11, 13, KWIATOWA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, MIODOŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, NARVIK 5, 7, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 28A, 29, 30, 31, 32, 32-34, 33, 34, 35, 36, 36A, 37, 38, 38A, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 75, 77, 79, 81, RABSZTYŃSKA 1, 3, 4, 5, 6, RDZAWA 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, RUTKOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 7, TOCHOWICZA 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, WACHHOLZA 1, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, WAROWNA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 34, 36, 38, 40, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, ZAGAJE 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21A, 23, 25, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 65A, 67, 69, 69A, 71, 71A, 71B, 71C, 71D, 71E, 71F, 73, ZAWISZY 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16

6. sesja Rady Dzielnicy X:
12 kwietnia 2024, godz. 18:00, w siedzibie Rady Dzielnicy X, ul. Inicjatywy Lokalnej 5

zobacz projekt porządku obrad

Centrum Kultury Podgórza Karta Krakowska Budżet obywatelski Kraków 2023 - instrukcja obsługi

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję