• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X jest również dostępna na Facebooku

Bożena Zając

Bożena Zając

E-mail: bozena.zajac@wp.pl

Okręg wyborczy nr 14:

BABIEGO LATA 3, 3B, 3D, 3E, 3F, 3G, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 16A, 17, 24, 28, BOROWINOWA 14, 14A, 16, 20, 28, 29, 30A, 30B, 31, 31A, 32, 32A, 33A, 35, 39A, 40, 40B, 40E, 40F, 40H, 42, 42A, 42C, 43, 44, 44A, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53A, 55, 55A, 55B, 57, 59, 59A, 59B, 59C, 59D, 59E, 61, 61A, 61B, 61C, 61D, CHAŁUBIŃSKIEGO 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 13B, 14, 15, 17, 17A, 17B, 18, 19, 21, 23, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 27, 27A, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 33A, 34, 34A, 35, 36, 39, GORCZYNA 3, 4, 6, 9, 10, 11, 11A, 13, 15, 17, JELSKIEGO 6, 8, 9, 10, 11, 17, 20, JEŹDZIECKA 1, 2B, 4, 5, 7, 9, 9A, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15A, 15B, 17, ŁOBODOWSKIEGO 6, 8, 10, 12, 14, 14A, MERKURIUSZA POLSKIEGO2, 2A, 2B, 6, 8, 10, 12, 16B, 18, 20, 20A, 22, 22A, 23, 23A, 25, 26, 27, 27A, 29, 33, 33A, 35, 37, 37A, 37B, MOROZEWICZA 2A, 2B, 3, 4, 4A, 4B, 5, 5B, 6, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 9, 10, 10A, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, MYŚLENICKA 68, 68A, 70, 70A, 72, 76, 76A, 78, 78B, 80, 80A, 82, 82A, 84A, 84B, 84D, 84G, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 101A, 101B, 102, 102A, 102B, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109A, 111, 111A, 111B, 113, 113A, 113B, 115, 117A, 119, 121, 121A, 121B, 121C, 123, 127, 131, 133, 133A, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153A, 153B, 153C, 153D, 153E, 155, NIEDŹWIEDZINY 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, OPALIŃSKIEGO 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, PINOCCI 3, 4, 6, PRZYRODNICZA 3, 4, 5, 6, 8, RABCZAŃSKA 4, 5, 6, 7, 8, 10, STAWISKO 2, 8, 8A, 8B, 10, 10A, 10B, 12, 12A, 15, SZYBISKO 2, 8, 8A, 8B, 10, 12, 14, 16, 16A, 16B, 16C, 16D, 16E, 18, 18A, 20, 22, 22A, 24, 26, 28, 30, 32, 32A, 34, 34A, 34B, 34C, 34E, 36, 38, 40, TOPIARNIA 3, 4, 4A, 6, 7, 9, WARSZEWICZA 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 26, WCZASOWA 3, 4, 5, 7, 8, ZARUSKIEGO 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11

6. sesja Rady Dzielnicy X:
12 kwietnia 2024, godz. 18:00, w siedzibie Rady Dzielnicy X, ul. Inicjatywy Lokalnej 5

zobacz projekt porządku obrad

Centrum Kultury Podgórza Karta Krakowska Budżet obywatelski Kraków 2023 - instrukcja obsługi

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję