• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X jest również dostępna na Facebooku

Joanna Zawiła

dodano: 10.1.2024, 17:40 · Kategorie: Radni

E-mail: joanna.zawila@dzielnica10.krakow.pl

Okręg wyborczy nr 5:

BORKOWSKA 8, 10, 12, 14, 19, 21, 23, 26, 27, 29, 29A, 29B, 29C, 29D, 29E, 30, 30A, 32, CZOŁGISTÓW 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, FAŁĘCKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 33, 33A, 33B, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, FORTECZNA 75, 75A, KRYGOWSKIEGO 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, KADŁUBKA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, KLUKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, NENKO 3, 6, 6A, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, SIOSTRY ZIMMER 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, SKRZETUSKIEGO 4, 6, 10, 12, 14, SZMARAGDOWA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ŻAKÓW KRAKOWSKICH 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

Artur Zawadzki

dodano: 10.1.2024, 17:35 · Kategorie: Radni

Okręg wyborczy nr 21:

BARYCKA 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 7, 11, 13A, 15, 17, 21, BEDNARSKA 13K, 13KA, 13KB, 13L, 13N, BERDYCZOWSKA 1, 2, BLACHARSKA 8, 12, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 28, 30, 32, CHANIECKIEJ 3, 3B, 5, 7, 8, 9, 15, 15B, 15C, 15D, 18, 19, 19A, 20, 20A, 24, 30, DRUŻBACKIEJ 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 26A, 26B, 27, 27A, 29, 29A, 30, 30A, 30B, 31, 31A, 32, 33, 37, 38, 41, 42, 42B, 44, 44A, 46, 47, 47B, 48, 49, 51, 52, 52A, 53, 53A, 56, 57, 58, 59, 59B, 59C, 59E, 59F, 59G, 59J, 61, 63, 67, 68, 70, 75, 77, 77A, 79, 79A, 83, 85, 86, 86A, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 101A, 102, 103, 104, 105, 105B, 106, 107, 107A, 108, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 127, 136, 138, 140, 142, GĄSIOROWSKIEGO 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 14, 15, 17, HALLERA 9, 13, 15A, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 34, 36, 40, HARCERZY KRAKOWSKICH 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 14, 16, 18, 18A, 20, 22, 24, 24A, 26, HOBORSKIEGO 1, 1A, 3, 7, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 14F, 15, 16, 16A, 18, 20, 29, JAROCKIEGO 1, 1B, 2, 4, 4A, 5, 5A, 6, 6B, 7, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20B, 24, JASIUKOWICZA 4, 6, 8, KOSOCICKA 73, 75, 79, KOSZUTKI 2D, 4, 7, 7A, 7B, 7C, 9, 10, 10A, 12, 12A, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 16, 16A, 19, 19A, 19D, 19E, 19F, 19G, 19H, 19I, 19J, 19K, 21, 21A, 23, 23A, 23B, 23C, 23D, 23E, 23F, 23G, 23H, 23I, 23K, 23L, 23M, 23N, 36, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 79, 79A, 79B, 79C, 107, 107A, KRZEMIENIECKA 2, 4, 6, 6B, 6C, 8, 8C, 10, 12, 14, 29, 35, 35A, 36, 37, 40, 41, 49, 55, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 72, 74, 81, 83, KUKIEŁEK GOLKOWICKICH 1, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 5, 6, 7, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 11, LANDE 1B, 3, 4, 5, 6, 7, NA OBRYDKI 2, 3, 4, 4A, 5, 7, 9, 9A, 9B, 11, 19, NIEBIESKA 33, 35, 37, 41, 53, OSTERWY 6, 6A, , PAJDAKA 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, RATAJSKIEGO 3, 4, 5, SCHÖNBORNA 2, 2A, 2C, 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 15, SCZANIECKIEJ 14, 17, SZCZEGÓW 3, 3A, 3B, 5, 19, 19A, 21, 21A, 23, 23A, 25, 25A, 33, ŻELAZOWSKIEGO 7, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 10, 10A, 12, 14, 16, 16A, 18, 20, 22, 24, 27, 28, 28A, 29, 31, 32, 33, 35, 35A, 35B, 35C, 35D, 35E, 35F, 35G, 35H, 35I, 35J, 35K, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 39H, 41, 44, 46, 46A, 46B, 47, 48, 48A, 49, 50, 51, 51A, 52, 52A, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 64, 64A, 66, 66A, 72, 74, 89, 89A, 96, 102, 106

Bożena Zając

dodano: 10.1.2024, 17:30 · Kategorie: Radni
Bożena Zając

E-mail: bozena.zajac@wp.pl

Okręg wyborczy nr 14:

BABIEGO LATA 3, 3B, 3D, 3E, 3F, 3G, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 16A, 17, 24, 28, BOROWINOWA 14, 14A, 16, 20, 28, 29, 30A, 30B, 31, 31A, 32, 32A, 33A, 35, 39A, 40, 40B, 40E, 40F, 40H, 42, 42A, 42C, 43, 44, 44A, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53A, 55, 55A, 55B, 57, 59, 59A, 59B, 59C, 59D, 59E, 61, 61A, 61B, 61C, 61D, CHAŁUBIŃSKIEGO 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 13B, 14, 15, 17, 17A, 17B, 18, 19, 21, 23, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 27, 27A, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 33A, 34, 34A, 35, 36, 39, GORCZYNA 3, 4, 6, 9, 10, 11, 11A, 13, 15, 17, JELSKIEGO 6, 8, 9, 10, 11, 17, 20, JEŹDZIECKA 1, 2B, 4, 5, 7, 9, 9A, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15A, 15B, 17, ŁOBODOWSKIEGO 6, 8, 10, 12, 14, 14A, MERKURIUSZA POLSKIEGO2, 2A, 2B, 6, 8, 10, 12, 16B, 18, 20, 20A, 22, 22A, 23, 23A, 25, 26, 27, 27A, 29, 33, 33A, 35, 37, 37A, 37B, MOROZEWICZA 2A, 2B, 3, 4, 4A, 4B, 5, 5B, 6, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 9, 10, 10A, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, MYŚLENICKA 68, 68A, 70, 70A, 72, 76, 76A, 78, 78B, 80, 80A, 82, 82A, 84A, 84B, 84D, 84G, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 101A, 101B, 102, 102A, 102B, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109A, 111, 111A, 111B, 113, 113A, 113B, 115, 117A, 119, 121, 121A, 121B, 121C, 123, 127, 131, 133, 133A, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153A, 153B, 153C, 153D, 153E, 155, NIEDŹWIEDZINY 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, OPALIŃSKIEGO 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, PINOCCI 3, 4, 6, PRZYRODNICZA 3, 4, 5, 6, 8, RABCZAŃSKA 4, 5, 6, 7, 8, 10, STAWISKO 2, 8, 8A, 8B, 10, 10A, 10B, 12, 12A, 15, SZYBISKO 2, 8, 8A, 8B, 10, 12, 14, 16, 16A, 16B, 16C, 16D, 16E, 18, 18A, 20, 22, 22A, 24, 26, 28, 30, 32, 32A, 34, 34A, 34B, 34C, 34E, 36, 38, 40, TOPIARNIA 3, 4, 4A, 6, 7, 9, WARSZEWICZA 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 26, WCZASOWA 3, 4, 5, 7, 8, ZARUSKIEGO 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11

Jarosław Surówka

dodano: 10.1.2024, 17:25 · Kategorie: Radni

Okręg wyborczy nr 19:

BOGDANOWSKIEGO 2, 4A, 5, 7, 7A, 11, 14, 14A, 14B, DRÓŻKA 4, 12, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 16E, 17, 17A, 18, 19, 21, 21A, 25, 26, 27, 29, 29A, 31, 31A, 33, 33A, 33B, 33C, 33D, 35B, 35D, 36, 37, 37C, 37D, 37E, 38, 39, 45, 47, FAMILIJNA 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13B, GILOWA 1, 1A, 1B, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 14, 18, 20, 22, HERBOWA 1, 3, 3A, 5, 9, 11, 12, 15, 15A, 15B, 15C, 15E, 15F, 17, 18, 19, 21, 24, 33, 35, 37, KS. KAJZERA 2, 4, 12, 12A, 14, 18, 24, 26, 28, LANDAUA 4, 6, 8, 8A, 10, 10A, 12, 12A, 14, 14A, 16, 18, 18A, 18B, 18C, 20, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 24, 26, 26A, 28, 28A, 30C, 32, 34, MIRTOWA 2, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, MYŚLENICKA 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 182B, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 191A, 192, 193, 193A, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 206, 209, 209A, 211, 213, 213A, 213B, 214, 214B, 215, 217, 218, 218A, 219, 220, 220B, 222, 222A, 222B, 222C, 223, 223A, 224, 224A, 225, 227, 228, 228A, 228B, 228C, 228D, 228E, 228G, 229, 229A, 229B, 230, 230B, 230C, 230D, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 239, 241, 245, 247, NIEWODNICZAŃSKIEGO 1, 3, 7, 9, 9C, 11, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 17C, 19, 19A, 19B, 21, 23, 23A, 25, 25A, 25E, 25F, 25G, 25H, 37, 37A, 37B, 39, 39A, 43, 43A, 43B, 43D, 45, 45A, 47, 49, 49A, 51, 51A, 53, 53A, 53B, 55, 55A, 57, 57A, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73A, 75, 79, 79A, 81, 81A, 83, 85, 87, 89, 89A, 91, 91A, 93, 93B, 95D, 97, 103, 103A, 103B, 105, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 118, 119, 119A, 120, 121, 121A, 122, 123, 124, 124A, 126, 126A, 128, 129, 130, 131, 134, 134A, 134B, 135, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 145, 145A, 146, 146A, 147, 147A, 147B, 147C, 148, 155, 157, PARAFIALNA 3, 5, 7, 9, PROF. BOCHNAKA 2, 2A, 3, 4A, 5, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 13B, 15, 15A, 16, 17, 18, SAWICZEWSKICH 46, 46A, 52, 52A, 54, 54A, 56, 56A, 56C, 56D, 56G, 56H, 56I, 58, 60, WRÓBLOWICKA 11, 15, 19, 23, 23A, 23B, 24, 27, 27A, 29, 31, 32, 32A, 32C, 32D, 33, 33A, 34, 34A, 35, 36, 36A, 37, 38, 38A, 38B, 38C, 40, 40A, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 60, 62, 63, 66, 69, 71

Adam Rymont

dodano: 10.1.2024, 17:20 · Kategorie: Radni
Adam Rymont

E-mail: adam.rymont@dzielnica10.krakow.pl

Okręg wyborczy nr 2:

ANUSI 1, 3, 5, 7, 9, 11, BABINICZA 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, BILLEWICZÓW 1, 3, 5, 7, 9, BPA MAŁYSIAKA1, BRACI KIEMLICZÓW 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, BUTRYMÓW 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, DĘBOROGA 1, 3, 5, 7, 9, 11, KAMIENIECKA 2, 4, 6, 16, KETLINGA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, KOMUNY PARYSKIEJ 7, 15, KORPALA 4, 10, 10A, 12, 12A, 14, 16, 18, 18A, 20, KRYMSKA 4, 4C, 6, 6B, 6C, 6E, 6F, 8, 8B, 8C, 8E, 8F, 10, LAUDAŃSKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, POD DĘBAMI 1, 3, POD STRUGĄ 1, 3, 5, 7, 9, PROFESORA BARTLA 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, PROFESORA WICHERKIEWICZA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 23, SOROKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ZBARASKA 1, 3, 5

Dariusz Rejek

dodano: 10.1.2024, 17:15 · Kategorie: Radni
Dariusz Rejek

Rok urodzenia: 1969.

Stan rodzinny: żonaty, troje dzieci.

Wykształcenie: wyższe – magister inżynier AGH

Praca zawodowa: własna działalność gospodarcza.

Doświadczenie w pracy samorządowej: radny Dzielnicy X w latach 2014-2018.

Zainteresowania, hobby, inne pola działalności społecznej:
fotografia, sport uprawiany amatorsko, góry, szeroko pojęte działania z zakresu profilaktyki zdrowotnej.

Jako radny z osiedla Jugowice największy nacisk chciałbym położyć na problemy mieszkańców tego osiedla. Podstawowe zadania na najbliższą kadencję to:

  • budowa ulicy Kazimierza Kierzkowskiego od ulicy gen. Antoniego Szyllinga do ulicy gen. Józefa Kustronia wraz z infrastrukturą,
  • dokończenie trwających prac nad powstaniem Klubu Kultury Jugowice w budynku dworca PKP,
  • nadzór nad remontem i rozbudową węzła drogowo-kolejowego w ciągu ulicy Kąpielowej, optymalna z punktu widzenia mieszkańców przebudowa wylotu ulicy Armii Kraków w tym rejonie,
  • doprowadzenie do fachowej analizy i przebudowy organizacji ruchu drogowego w obrębie osiedla Jugowice: bezpieczne i nieuciążliwe parkowanie, odcinki jednokierunkowe, kontrapasy dla rowerów, ograniczenie ruchu tranzytowego,
  • dalsza poprawa estetyki osiedla: kolejne inwestycje w zieleń, remonty bieżące,
  • integracja i zwiększenie aktywności obywatelskiej mieszkańców.

W zakresie całej dzielnicy interesuje mnie szeroko pojęta ochrona środowiska, poprawa infrastruktury oraz praca nad integracją mieszkańców Dzielnicy X.

Moje dotychczasowe dokonania:

  • remont nawierzchni sięgaczy ulicy gen. Józefa Kustronia,
  • kompleksowy remont chodnika przy ulicy Jugowickiej,
  • doposażenie ogródka jordanowskiego przy ulicy gen. Antoniego Szyllinga: pierwszy w Dzielnicy X zestaw do Street Workaut,
  • zagospodarowanie pasa zieleni w ciągu ulicy Armii Kraków,
  • koordynacja na terenie Dzielnicy X programu pilotażowego Błękitny Węgiel – testów niskoemisyjnego paliwa.

Tel.: 501 696 789

E-mail: dariusz.rejek@wp.pl

Okręg wyborczy nr 11:

ARMII „KRAKÓW” 1, 3, 5, 7, 7A, 9, 13, 13A, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28A, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 48A, 50, 50A, 52, 54, 58, 60, 64, 66, CIECHOCIŃSKA 2, 4, 6, 8, 10, 10A, 12, 12A, 14, 16, 18, 18A, 20, 20A, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34A, 36, 38, 40, 42, 43, 43C, 43D, 45, CIEPŁA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, CIOŁKOSZA 1, 2, 3, 4, 7, 7A, 9, 11, 11A, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 11G, 11H, 13, 15, 16, 16A, 18, 20, 20A, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44A, 44B, 46, 48, 52, 56, 58, 64, 72, 72A, 72B, 72C, HORAKA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, JUGOWICKA 7, 7A, 9, 11, 11A, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 19, 21, 21A, 23, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 39, KIERZKOWSKIEGO 1A, 4, 5, 5A, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, KUSTRONIA 2, 3B, 3C, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20A, 20B, 20C, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30A, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44A, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53A, 54, 54A, 54B, 56A, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70A, 72, 72A, 72B, 72C, 72D, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, NOWODWORSKIEGO 2, 4, 5, 7, SIARCZANA 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 10, 11, 11A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33A, 35, 37, 39, 39A, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63A, 67, SZYLLINGA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 42B, 42C, 43, 44, 46, 47, 48, 52, 53, 55, 56, 57, 57A, 58, 60, 61, 61A, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 66B, 66C, 67, 68, 70, 72, 76, TULIPANOWA 1, 2, 2A, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, ZAKOPIAŃSKA 94, 98, 102, 104, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 132, ZINA 2, 2A, 2B, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 29, 29A, 30, 30A, 31, 32, 32A, 34

Agnieszka Pogoda-Tota

dodano: 10.1.2024, 17:10 · Kategorie: Radni
Agnieszka Pogoda-Tota

Wykształcenie wyższe prawnicze. Pracownik Urzędu Miasta Krakowa.

Osiedle Kliny darzę ogromnym sentymentem. Tu dorastałam, tu chodziłam do szkoły. To miejsce, z którym wiążę swoje plany.

Swoją aktywność jako radna, zamierzam skoncentrować na poprawie komfortu życia mieszkańców, szczególnie na infrastrukturze drogowej (drogi, chodniki, oświetlenie), a także rekreacyjno-sportowej.

E-mail: agapogoda@autograf.pl

Moje dokonania w latach 2014-2018:

  • modernizacja oraz odwodnienie rowów na ul. Janowskiego,
  • doświetlenie ul. Pustynnej i ul. Bluszczowej,
  • usunięcie pojemników na odzież z ul. Janowskiego,
  • progi spowalniające ruch na ul. Skrzetuskiego,
  • zwiększenie bezpieczeństwa – piesze patrole Policji,
  • wsparcie dla akcji „liść”,
  • remont ul. Zawisza,
  • budowa chodnika na ul. Borkowskiej,
  • nowe parkingi przy ul. Fortecznej,
  • szykany drogowe i wymiana nawierzchni fragmentu ul. Wichrowej,
  • Smoczy Skwer w Parku Maćka i Doroty,
  • nowe nawierzchnie ulic Bluszczowa i Księżycowa,
  • remont ul. Narvik i ul. Judyma,
  • organizacja pikników rekreacyjnych.

Program moich działań na lata 2019-2013:

  • budowa kanalizacji opadowej ul. Narvik (od ul. Banachiewicza do ul. Wichrowej),
  • remont alejek w Parku Maćka i Doroty,
  • budowa chodnika wraz z oświetleniem przy Forcie 52,
  • przebudowa skrzyżowania ulic Borkowskiej i Zawiłej na rondo bez świateł z ruchem okrężnym,
  • dbałość o ład i bezpieczeństwo na Klinach,
  • otwarta jestem na wszelkie sugestie mieszkańców, które w miarę możliwości będę starać się realizować oraz wspierać.

Okręg wyborczy nr 4:

BLUSZCZOWA 4, 4A, 4C, 5, 6, 7, 7B, 8, 9, 10, 10A, 11, 11C, 12, 12A, 13A, 13B, 13C, 13D, 14, 14A, 15, 15A, 16, 16A, 16B, 17, 17B, 17C, 17D, 17E, 17F, 18, 19, 19A, 19B, 19C, 19E, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 25, 25A, 25C, 25D, 25E, 25F, 27, DĘBICKIEGO 3, 4, 5, 8, 10, DOKTORA JUDYMA 2, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, FAŁĘCKA2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 22, JANOWSKIEGO 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 18B, 18D, 18E, 19, 20, 20A, 21, 21A, 21C, 21D, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 26, 28, 28A, 28B, 29, 29A, 29B, 30, 31, 31A, 31B, 31C, 31D, 32, 33, 33A, 33B, 33D, 33E, 34, 34A, 35, 35B, 36, 36A, 36B, 37, 38, 39, 40, 40A, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124A, KSIĘŻYCOWA 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, MARUSARZÓWNY 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 44, NARVIK 1, 2, 3, 3A, 3C, 3F, 3G, 4, 6, 6A, 8, 8A, 8B, 8D, 8F, PUSTYNNA 2, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 11, 11A, 11B, 13, 14, 15, 17, 17A, 17B, 18B, 18D, 18E, 18F, 18G, 19, 19B, 20B, 20E, 20F, 21, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 23, 24D, 24F, 24G, 25, 27, 28, 31, SKRZETUSKIEGO 2A, 2C, 3, 5A, 7, 9A, 11, 13, 13A, 13B, 15A, 17, 19, 21, 23, WICHROWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, ZAKOPIAŃSKA 147, 147A, 149, 149A, 149B, 149C, 149D, 149E, 151, 151A, 151B, 151C, 151E, 153, 155, 157, 159, 159A, 159B, 159C, 161, 163, 163A, 163D, 163E, ZAWIŁA 2, 4, 6, 6A, 8A, 10, 12, 12A, 14, 16, 22, 24, 24A, 26, 26A, 30, 30A, 30B, 32, 34, 34A, 36, 38, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44E, 44F, 44G, 44H, 44I, 44J, 44K, 44L, 44M, 44N, 44O, 44P, 44R, 44S, 44T, 44U, 44W, 44Z

Tadeusz Murzyn – Przewodniczący Rady Dzielnicy X

dodano: 10.1.2024, 17:05 · Kategorie: Radni, Zarząd

E-mail: tadeuszmurzyn@gmail.com

Okręg wyborczy nr 7:

AMARANTOWA 1, 3, 5, 7, 9, BANACHIEWICZA 1, 4, 6, 8, BASTIONOWA 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, BELLERTA10, 11, 11A, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, CHĘCIŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, CHOJNICKA 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, CIECHANOWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, CZERSKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, DOKTORA JUDYMA16, 17, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, 23A, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46A, 48, 50, 52, FORTECZNA 28, 34, 35, 35A, 36, 37, 38, 38A, 39, 41, 43, 44, 45, 45B, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51A, 51B, 51F, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82A, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 146, GUMOWSKIEGO 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, KĘPIŃSKIEGO 1, 3, 5, 7, KOPERNICKIEGO 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, KORPALA 22, 24, 28, 30, 32, KOSTRZEWSKIEGO 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 47, KRZYŻTOPORSKA 3, 5, 7, KS. DERCZA 2, 3, 4, 6, KS. MĄCZYŃSKIEGO 1, 3, 5, 9, 11, 13, KWIATOWA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, MIODOŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, NARVIK 5, 7, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 28A, 29, 30, 31, 32, 32-34, 33, 34, 35, 36, 36A, 37, 38, 38A, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 75, 77, 79, 81, RABSZTYŃSKA 1, 3, 4, 5, 6, RDZAWA 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, RUTKOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 7, TOCHOWICZA 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, WACHHOLZA 1, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, WAROWNA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 34, 36, 38, 40, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, ZAGAJE 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21A, 23, 25, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 65A, 67, 69, 69A, 71, 71A, 71B, 71C, 71D, 71E, 71F, 73, ZAWISZY 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16

Jan Mikuła

dodano: 10.1.2024, 17:00 · Kategorie: Radni

Okręg wyborczy nr 13:

INICJATYWY LOKALNEJ 5, KŁUSZYŃSKA 4, 6, 9, 11, 11A, 13, 13A, 13B, 13C, 13D, 14, 15, 15A, 15B, 17, 18, 18A, 20, 22, 24, 24A, 25H, 28, 30, 30A, 31, 32, 33A, 34, 35, 36, 37, 39, 39A, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 49E, 49F, 49G, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 63A, 65, 67, KSIĘDZA MAJA 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 9A, 11, 11A, OPATKOWICKA 1, 3, 3A, 5, 7, 7A, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, 23, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 25EA, 25EB, 25F, 25G, 25H, 25I, 25J, 25K, 25L, 25M, 25N, 25P, 25R, 25S, 25T/1, 25T/2, 25U/1, 25U/2, 25W, 25X, 25Y, 25Z, 26, 27, 28, 30C, 30D, 30E, 30F, 30G, 30H, 30J, 30K, 30L, 31, 31A, 33, 34, 36, 36A, 38, 38A, 42, 44, 46A, 48, 50, 50A, 52, 52A, 54, 56, 58, 60, 60A, 64, 66, PORONIŃSKA 3, 5, 7, 9, 11A, 11B, 13, 17, 17A, 19, 19A, 19B, 21, 21A, 21B, 23, 27, 29, 29B, 29C, 33, SMOLEŃSKIEGO 7, 8, 9, 11, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 16A, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 26A, 27, 28, 28A, 28C, 28D, 29, 30, 30A, 31, 32, 32A, 32AA, 32AB, 32B, 32C, 32D, 33, 33A, 34, 35, 35A, 37, 37A, 39, 39A, 40, 40A, 40B, 41, 42, 42A, 42B, 43, 44, 44A, 45, 46, 46A, 47, 47A, 50, 51, 55, 58, 60, 61, 62, 63, 63A, 64, 65, 65A, 66, 67, 67A, 67B, 67C, 68, 68A, 68B, 69, 70, 70A, 71, 74, 76, 78, 80, 80A, 80C, 80D, 80E, 80F, 81, 81B, 82A, 83, 84, 88, 88A, 89, 89A, 89B, 89C, 89D, 89E, 90, 91, 91A, 93, 94, 96, 98, 98A, 99, 100, 101, 101A, 102, 103, 103A, 104, 105, 106, 107, 108, 108A, 108B, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 115A, 116, 117, 121, 121A, 121B, 123, 125, 127, 129, 131, 131A, 137, 139, 139A, 141, 141A, 142, 143, 143A, 143B, 145, 145A, 147, 149, 151, STAROWIEJSKA 1A, 2, 2A, 3, 5, 5A, 7, 9, 11, TAKLIŃSKIEGO 2, 3, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6I, 6J, 6K, 6L, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 10I, 10J, 10K, 10L, 10M, 10N, 11, 12, 13, ZAKOPIAŃSKA 231, 231A, 233, 234D, 235, 236A, 236B, 238, 239, 241, 243, 244, 244A, 245, 247, 249, 250, 251, 253, 255, 256, 256A, 260, 262, 262A, 262B, 262C, 264, 265, 266, 267, 267B, 268, 269, 270, 273, 274, 275, 277, 279, 286, 288, 289, 290, 293, 293A, 295, 297, 297A, 297B

Artur Markiewicz

dodano: 10.1.2024, 16:55 · Kategorie: Radni

E-mail: wacars@interia.pl

Okręg wyborczy nr 17:

ALEKSANDROWICZA 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 7, 7A, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 16B, 16C, 19, 24, 26, 28, CHAŁUBIŃSKIEGO 87, 87A, 87B, 87C, 87D, 87E, 87G, 87H, 89, 89A, 91, 95, 95A, CZUCHNOWSKIEGO 3, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 28, DOROSZEWSKIEGO 3, 5, 11, 13, GOŚCINNA 1, 1A, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F, 5G, 5K, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 9C, 10, 10B, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14E, 14G, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, GRZEPSKIEGO 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 5B, 5C, 6A, 7, 8, 10, 10A, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 32A, 34, 34A, 35, 35A, 36, 37, 37A, 37B, 38, 39, 40, 41, IWASZKIEWICZA 3, 4, 7, 9, JANA ANIOŁY 5, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 21, 23, 31, 37, KOŹMIANA 3, 4, 5, 6, 7, KRZYŻAŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 13B, 13C, 14, 14A, 15, 15B, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 19, 19A, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 21F, 22, 22A, 23, 23A, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 26B, 27, 28, 30, 30A, 30B, 31, 32, 32A, 33, 35, 36, 36A, 36B, 37, 37A, 38, 39, 39A, 39B, 41, 43, 44, 46, 46A, 48, 50, 50A, 50B, 52A, 52D, 54, 54A, 56B, 56D, 58, 60, 62, 64, 64B, 66, ŁYSOGÓRSKA 1, 2, 3, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, MATEMATYKÓW KRAKOWSKICH 157, 174,  NIEWODNICZAŃSKIEGO 12, 14, 14B, 14C, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G, 22H, 22I, 22J, 22K, 22M, 22N, 22P, 22R, 22S, 22T, 22U, 22W, 28, 30, 30A, 30B, 30C, 32, 38, 46, 48, 50, 52A, 54, 54A, 56, 56C, 58, 58A, 60, 60B, 64, 66, 68, 70, 70A, 74, 76, 76A, 80, 80A, 80B, 82, 86, 86B, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98A, 100, 100A, 102, 102A, 104, NOWICKIEGO 1, 2, 3, 4, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 15, 15A, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 17G, 18, 19, 22, 23, 25, 25A, 25AA, 25AB, 25AC, 25B, 35, 35A, 37, 41, SYREŃSKIEGO 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 18A, 19, 19A, 19B, 19C, 20, 20A, 20C, 21, 21D, 22, 22B, 23, 24, 27, 27A, 27B, 27C, 27E, 27F, 28, 29, 29A, 30, 31, 32, 34, 36

7. sesja Rady Dzielnicy X:
23 maja 2024, godz. 18:00, w siedzibie Rady Dzielnicy X Swoszowice, ul. Inicjatywy Lokalnej 5

zobacz projekt porządku obrad
zobacz skany projektów uchwał

Centrum Kultury Podgórza Karta Krakowska Budżet obywatelski Kraków 2023 - instrukcja obsługi

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję