• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X jest również dostępna na Facebooku

XIII Festiwal Artystyczny Dzielnicy X

dodano: 26.5.2016, 11:23 · Kategorie: Aktualności, Kultura

W dniach 18 – 21.06.2016 odbył się „XIII Festiwal Artystyczny Dz. X”. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności w kategoriach tanecznych, teatralnych, instrumentalnych, wokalnych i plastycznych. Łącznie udział wzięły w tym wydarzeniu 224 osoby.

Organizatorzy Festiwalu serdecznie gratulują uczestnikom dużego zaangażowania we wszystkie prezentacje równocześnie dziękując instruktorom, nauczycielom, rodzicom, dzieciom i młodzieży.

Uroczyste wręczanie nagród oraz koncert laureatów odbędzie się w dniu 5.06.2016 (niedziela) o godz. 17.00 podczas Pikniku Rodzinnego przy Klubie Kultury Kliny ul. Biskupa Małysiaka 1.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Oto wyniki zmagań festiwalowych:

KATEGORIA TANIEC

DUETY:

I miejsce: Taniec Bollywood – OKK Wróblowice
Emilia, Tomasz Bzdyl – Sp.nr 43
II miejsce: Igor i Magda – Klub Tańca Elita
III miejsce: Natalia Bobek i Mateusz Desoń (zgłoszenie indywidualne)

ZESPOŁY:

I miejsce: Studio Tańca „Gracja” – Sp.nr 43
II miejsce: Zespół kl. I A, Sp. nr 43, Zespół Wróbelki – OKK Wróblowice
III miejsce: Zespół Gwiazdkowe Baletnice – OKK Soboniowice
Zespół Misz Masz – OKK Wróblowice
Zespół Magic Dancing Kids II – Sp. nr 134 (taniec kapeluszy)

WYRÓŻNIENIA:

Taniec wstążek Sp.nr 134
Maja Grabowska- OKK Soboniowice
Zespół Reflex- OKK Wróblowice

KATEGORIA TEATR

I miejsce: Teatr „W formie” – OKK Wróblowice oraz Emilia Brożek, Miniatura teatralna „Bar Mleczny”- OKK Wróblowice
III miejsce: Teatr „Podwórkowe Strachy”- OKK Soboniowice

NAGRODA AKTORSKA: Michał Kozioł – OKK Wróblowice

Wyróżnienie za udział: Teatr „Collage” z OKK Wróblowice, Teatr z Rajskiej Szkoły

KATEGORIA INSTRUMENTALIŚCI

I miejsce: Weronika Kurleto – OKK Wróblowice
Joanna Roszkowska (zgłoszenie indywidualne)
Andreas Vryonis – Sp. nr 43
II miejsce: Aleksandra Wyjatek (zgłoszenie indywidualne)
Michał Paciorek – OKK Wróblowice
Franciszek Dyrda – OKK Kliny
III miejsce: Laura Kotarba – OKK Wróblowice
Szymon Kania – OKK Wróblowice

WYRÓŻNIENIA:
Julia Grabowska – OKK Soboniowice
Natalia Bańdo – Sp. nr 43
Leon Ulatowski – Sp. nr 43

KATEGORIA – WOKAL

Grupa wiekowa – młodsi
I miejsce: Kinga Kozieł – OKK Wróblowice
II miejsce: Alicja Ulidowska – OKK Wróblowice
Kinga Piekarz – Szkoła Artystyczna „Etiuda”
III miejsce: Emilia Bzdyl – OKK Soboniowice

WYRÓŻNIENIA:
Larysa Burns – OKK Wróblowice
Jagoda Baran – Sp. nr 43
Martyna Szałajko – Sp. nr 43
Martyna Hotloś – OKK Wróblowice

Grupa wiekowa – młodzież
I miejsce: Julia Wenc – OKK Wróblowice
Ewa Jurkowska (głoszenie indywidualne)
Patryk Śmiłek – OKK Wróblowice
II miejsce: Magdalena Rodzeń – OKK Wróblowice
Emilia Batko – OKK Wróblowice
III miejsce: Małgorzata Kazior (zgłoszenie indywidualne)

WYRÓŻNIENIE:
Maja Grabowska – OKK Soboniowice
Karol Kołaczyk – OKK Wróblowice
Liwia Rudnicka – OKK Wróblowice
Nagroda Specjalna za kreację aktorską: Emilia Brożek – OKK Wróblowice

KATEGORIA ZESPOŁY

I miejsce: Uczniowie klasy 3a i 1c Szkoła Podstawowa nr 35
I miejsce: Zespół „Reflection” – OKK Wróblowice

Ostatnia nadzwyczajna sesja Rady Dzielnicy X:
2 maja 2022 r., 16:30, w siedzibie Rady Dzielnicy X, ul. Inicjatywy Lokalnej 5, w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

zobacz projekt porządku obrad Zobacz projekt porządku obrad

Centrum Kultury Podgórza Karta Krakowska Budżet obywatelski

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję