• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X Liderem inwestycyjnym w Krakowie 2015-2018

Okręgi wyborcze

Okręg nr 1 – Radny Andrzej Drąg

ARKTYCZNA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, BABINICZA 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, CENTKIEWICZÓW 1, 3, 5, 5A, 7, 9, 20, DOKTORA BABIŃSKIEGO 1, 1A, 9, 9A, 11, 11E, 13, 13A, 15, DROZDOWSKICH 3, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 6, 6B, 8, 14, 15, 16, 18, GALAKTYCZNA 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, KETLINGA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, KOMUNY PARYSKIEJ 1A, 2, 2A, 3, 4, 4A, 4B, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 8, 8A, 10, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 42, 50, 52, KORPALA 16, 17, 18, 18A, 20, ORLEAŃSKA 4, 6, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 26, 32, 34, PAWŁA Z KROSNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 13, 15, POLARNA 1, 2, 2E, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 10, PROFESORA CZEPPE 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, PROFESORA GEREMKA 26, 27, 28, 30, 32, SIDZIŃSKA 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, 16, 16A, 18, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24E, 26, 26B, 26D, SOROKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, SPACEROWA 3A, 5, 5A, 9, 27, 27N, ZAWIŁA 50, 56, 58, 62, 66

Okręg nr 2 – Radny Adam Rymont

ANUSI 1, 3, 5, 7, 9, 11, BILLEWICZÓW 1, 3, 5, 7, 9, BISKUPA MAŁYSIAKA 1, BRACI KIEMLICZÓW 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, BUTRYMÓW 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, DĘBOROGA 1, 3, 5, 7, 9, 11, KAMIENIECKA 2, 4, 6, 16, KOMUNY PARYSKIEJ 7, 15, KORPALA 3, 4, 10, 10A, 12, 12A, 14, KRYMSKA 4, 4C, 4D, 6, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 8, 8B, 8C, 8E, 8F, 10, LAUDAŃSKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, POD DĘBAMI 1, 3, POD STRUGĄ 1, 3, 5, 7, 9, PROFESORA BARTLA 16, 16G, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, PROFESORA WICHERKIEWICZA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 23, ZAPOROSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, ZBARASKA 1, 3, 5

Okręg nr 3 – Radny Andrzej Łatka

BORKOWSKA 1, 3, 5, 5A, 5B, 7, 9, 11, 11A, 15, 15A, 15B, 17, 17A, 17B, 17C, 25A, 25B, 25C, 25D, 27A, 27B, 27E, 27F

Okręg nr 4 – Radna Agnieszka Pogoda-Tota

BLUSZCZOWA 4, 4A, 4C, 5, 6, 7, 7B, 8, 10, 10A, 11, 11C, 12, 12A, 13A, 13B, 13C, 13D, 14, 14A, 15, 15A, 16, 16A, 16B, 17, 17B, 18, 19, 19A, 19B, 19E, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 25, 25A, 25C, 25D, 25F, 27, DĘBICKIEGO 3, 4, 5, 8, 10, FAŁĘCKA 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 22, JANOWSKIEGO 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 18B, 18D, 18E, 19, 20, 20A, 21, 21A, 21C, 21D, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 26, 28, 28A, 29, 29A, 29B, 30, 31, 31A, 31B, 31C, 31D, 32, 33, 33A, 33B, 33D, 33E, 34, 34A, 35, 35B, 36, 36A, 36B, 37, 38, 39, 40, 40A, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124A, KSIĘŻYCOWA 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, MARUSARZÓWNY 4, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, NARVIK 1, 3, 3A, PUSTYNNA 2, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 11, 11A, 11B, 13, 14, 15, 17, 17A, 17B, 18B, 18D, 18E, 18F, 18G, 19, 20B, 20E, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 23, 24D, 24F, 24G, 25, 27, 28, 31, SKRZETUSKIEGO 2A, 2C, 3, 5A, 7, 9A, 11, 13, 13A, 13B, 15A, 17, 19, 21, 23, WICHROWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, ZAWIŁA 2, 4, 6, 6A, 8A, 10, 12, 12A, 14, 16, 22, 24, 24A, 26, 26A, 30, 30A, 30B, 32, 34, 34A, 36, 38, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44E, 44F, 44G, 44H, 44I, 44J, 44K, 44L, 44M, 44N, 44O, 44P, 44R, 44S, 44T, 44U, 44W, 44Z

Okręg nr 5 – Radny Andrzej Balicki 

BORKOWSKA 8, 10, 12, 14, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 30A, 32, CZOŁGISTÓW 5, 7, FAŁĘCKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, KLUKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, MARUSARZÓWNY 3, 3A, 5, 7, 9, 9A, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, NENKO 3, 6, 6A, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, SIOSTRY ZIMMER 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, SKRZETUSKIEGO 4, 6, 10, 12, 14, SZMARAGDOWA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ŻAKÓW KRAKOWSKICH 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

Okręg nr 6 – Radny Maciej Nazimek

MIECZYKOWA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, PROFESORA BARTLA 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 19G, 19H, 19I

Okręg nr 7 – Radny Tadeusz Murzyn

BANACHIEWICZA 1, 4, 6, 8, BASTIONOWA 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, BORKOWSKA 27C, 27D, 29A, 29B, 29C, 29D, 29E, CHĘCIŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, CZOŁGISTÓW 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, DOKTORA JUDYMA 2, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 16, 17, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, 23A, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46A, 48, 50, 52, FORTECZNA 28, 37, 39, 41, 43, 45, 45B, 47, 49, 51, 51A, 51B, 51F, 53, 55, 57, 59, 75, 75A, 132, 134, 136, 138, 140, GUMOWSKIEGO 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, KADŁUBKA 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, KRZYŻTOPORSKA 3, 5, 7, NARVIK 2, 3C, 3F, 3G, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 8D, 8F, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32-34, 33, 34, 35, 36, 36A, 37, 38, 38A, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 75, 77, 79, 81, RABSZTYŃSKA 1, 3, 4, 5, 6, ZAKOPIAŃSKA 147, 147A, 149, 149A, 149B, 149C, 149D, 149E, 151, 151A, 151B, 151C, 151E, 153, 155, 157, 159, 159A, 159B, 159C, 161, 163, 163A, 163D, 163E, ZAWISZY 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16

Okręg nr 8 – Radny Wojciech Liszka

AMARANTOWA 1, 3, 5, 7, 9, BELLERTA 11, 11A, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, CHOJNICKA 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, CIECHANOWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, CZERSKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, FORTECZNA 6, 7, 10, 11, 16, 18, 20, 22, 34, 36, 38, 38A, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82A, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 146, KĘPIŃSKIEGO 1, 3, 5, 7, KOPERNICKIEGO 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, KORPALA 22, 24, 28, 30, 32, KOSTRZEWSKIEGO 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 47, KRYGOWSKIEGO 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, KSIĘDZA DERCZA 2, 3, 4, 6, KSIĘDZA MĄCZYŃSKIEGO 1, 3, 5, 9, 11, 13, KWIATOWA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, MIODOŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, PRONASZKÓW 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, RDZAWA 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, RUTKOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 7, SZWED-ŚNIADOWSKIEJ 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, TOCHOWICZA 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, WACHHOLZA 1, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, ZAGAJE 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21A, 23, 25, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 65A, 67, 69, 71, 71A, 71B, 71C, 71D, 71E, 71F, 73, WAROWNA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 34, 36, 38, 40, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, ZAKOPIAŃSKA 165, 167, 167A, 169, 169A, 171, 171B, 173, 173A

Okręg nr 9 – Radna Elżbieta Dąbska

BORATYŃSKIEGO 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, CHORZOWSKA 1, 1A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 12B, 13, 13A, 14, 14A, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 19A, 20, 21, 22, 22A, 24, 24A, 25, DĘBSKIEGO 2, 3, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 4H, 6B, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 23, 27, 29, 29A, 29B, 29C, 29D, 29E, 29F, 29G, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95A, 95B, 95C, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, EIBISCHA 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, GAŁĘZOWSKIEGO 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, HOMOLACSA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 29, 29A, 31, 31A, 36, 36A, 36B, KŁUSZYŃSKA 4, 6, 9, 11, 11A, 13, 13A, 14, 15, 17, 18, 18A, 20, 22, 24, 24A, 25H, 28, 30, 30A, 31, 32, 33A, 34, 35, 36, 37, 39, 39A, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 63A, 65, 67, KSIĘDZA MAJA 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 45, 45A, 45B, 45C, 47, 49, ŁÓDZKA 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 15, 16, 19, MAKLAKIEWICZA 2, 6, 8, 10, 12, 13, 14, MIEJSCOWA 3, 4, 8, 12, RADNICKIEGO 7, 9, 9A, 11, UMIŃSKIEJ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, WELOŃSKIEGO 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, ZAKOPIAŃSKA 175, 177, 179, 179A, 181, 181E, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 231, 231A, 233, 235, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 265, ZEMBRZYCKA 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 18

Okręg nr 10 – Radna Angelika Kuczaj

LIBERTOWSKA 1A, 1B, 1C, 2, 3, 3E, 4, 4D, 4E, 4F, 4G, 4H, 5, 6, 6A, 6B, 6D, 8, 8A, 8B, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 12, 14, 16, 22, PETRAŻYCKIEGO 3, 4, 5, 5A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 9, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9G, 9H, 9I, 9J, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 11A, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 12E, 12F, 12G, 12H, 12I, 12J, 12K, 13, 14, 17, 17A, 19, 19A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20I, 20K, 20L, 20M, 20N, 20O, 20P, 20R, 20S, 20T, 20U, 20W, 21, 21A, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G, 22H, 22I, 22K, 22L, 22M, 22N, 22O, 22P, 22R, 22S, 22T, 22U, 22W, 23, 24, 24C, 25, 26, 26A, 26B, 26D, 26E, 26F, 27, 30, 30C, 31, 31A, 32, 33A, 34, 34A, 34B, 34C, 34D, 34DA, 34DB, 34F, 34G, 35, 36, 36A, 36B, 36C, 36D, 36E, 36F, 37, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39G, 39J, 39K, 39M, 39N, 39P, 40, 42, 44, 46, 46A, 46B, 46C, 46D, 48, 48B, 48C, 50C, 50D, 52, 54, 54A, 58, 58A, 60, 60A, 60B, SOLÓWKI 6, 6K, 8, 8C, 10, TAKLIŃSKIEGO 2, 3, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6I, 6J, 6K, 6L, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 10I, 10J, 10K, 10L, 10M, 10N, 11, 12, 13, 15, 15A, 16, 17, 17A, 19, 19A, 20, 22, 23, 23A, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30A, 30B, 30C, 30CA, 30D, 30E, 30F, 30G, 30H, 30I, 30J, 30K, 30L, 30M, 30N, 30P, 30R, 31, 32, 33, 34, 35, 35A, 36, 36B, 37, 37A, 38, 38C, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 44, 44A, 44C, 44D, 45, 45A, 46, 46A, 47, 49, 51, 52, 53, 56A, 56B, 57, 58, 59, 59A, 60, 61, 65, 71, 73, 77, 85, 87, 97, 99, 101, WAŻEWSKIEGO 3, 6, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 12A, 14, 14B, 15, 15A, 16, 16A, 17, 17B, 19, 20, 21, 22, 23, 24B, 25, 26, 27A, 28, 29, 29A, 29B, 31, 31A, 32, 33, 33A, 33E, 33G, 34, 34A, 34B, 34C, 34D, 34E, 34F, 34G, 34H, 34I, 35, 36, 36A, 36B, 38, 38A, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 40, 40A, 40B, 40C, 40E, 41, 41A, 41B, 41E, 41F, 42, 42B, 43, 44, 44A, 44C, 44D, 44E, 45, 45A, 46, 46A, 46B, 46C, 48, 49, 51, 51A, 52, 53, 53A, 53B, 55, 57, 57B, 57C, 57D, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 76, ZAKARCZMIE 1, 1A, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 13A, 16B, 16C, 17, 18, 18A, 18B, 19, 20, 20A, 20B, 20C, 21, 22, 24, 24A, 25, 29, 30A, 32, 35, 35A, 37, 37A, 39, 39A, 39B, 39C, 63, 65, ZAKOPIAŃSKA 267, 267B, 269, 273, 275, 277, 279, 289, 293, 293A, 295, 297, 297A, 297B, 301, 307, 309

Okręg nr 11 – Radny Dariusz Rejek

ARMII „KRAKÓW” 1, 3, 5, 7, 7A, 9, 13, 13A, 15, 17, 19, 23, CIEPŁA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, CIOŁKOSZA 1, 2, 3, 4, 7, 7A, 9, 11, 11A, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 11G, 11H, 13, 15, 16, 16A, 18, 20, 20A, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44A, 44B, 46, 48, 52, 56, 58, 64, 72, 72A, 72B, 72C, HORAKA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, JUGOWICKA 7, 7A, 9, 11, 11A, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 19, 21, 21A, 23, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 39, KUSTRONIA 3B, 3C, 5, 7, 9, 11, 11A, 15, 16, 18, 19, 20, 20A, 20B, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30A, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44A, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53A, 54, 54A, 54B, 56A, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70A, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, SIARCZANA 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 10, 11, 11A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33A, 35, 37, 39, 39A, 41, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63A, 67, SZYLLINGA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18A, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 42B, 42C, 43, 44, 46, 47, 48, 52, 53, 55, 56, 57, 57A, 58, 60, 61, 61A, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 66B, 66C, 67, 68, 70, 72, 76, TULIPANOWA 1, 2, 2A, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, ZINA 2, 2A, 2B, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 29, 29A, 30, 30A, 31, 32, 32A, 34

Okręg nr 12 – Radna Anna Nazimek

ARMII „KRAKÓW” 20, 22, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48A, 49, 50, 50A, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 63A, 64, 65, 65A, 65B, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 79, 80, 82, 82A, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, BIAŁOSTOCKA 1, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 10, 12, 12A, BIESZCZADZKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, CIECHOCIŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 34A, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 43C, 43D, 45, DZIKIEJ RÓŻY 7A, GOŹDZIKOWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, HUBALCZYKÓW 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 9, JASIELSKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, KALISKA 3, 4, 6, KĄPIELOWA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 10, KIERZKOWSKIEGO 1A, 4, 5, 5A, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, KOKOSOWA 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, KOLEJARZY 1, 2, 2A, 2B, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 16, 18, 71, KROŚNIEŃSKA 1, 2, 3, 4, 6, 8, KUSTRONIA 2, 4, 6, 6A, 8, 10, 12, 14, 72, 72A, 72B, 72C, 72D, NOWODWORSKIEGO 4, 5, 7, OWOCOWA 1, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27A, 29, 31, 33, TOROWA 3, 3A, 3B, 3C, 3F, 3H, 3M, 3N, 3P, 3R, 3S, 3T, 5, 7, 7C, 9, 9A, 11, 13, 13A, 14, 17, 17A, 20, ZAKOPIAŃSKA 94, 98, 102, 104, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142A, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 162A, 162B, 164, 166, 168, 170, 170A, 172, 174, 176, 176A, 176B, 180, 180A, 180B, 182, 184, 184A, 184B, 186, 188, 190, 190B, 192, 192A, 192B, 194, 196, 198, 200, 202, 208

Okręg nr 13 – Radny Konrad Kaczmarczyk

INICJATYWY LOKALNEJ 5, OPATKOWICKA 1, 3, 3A, 5, 7, 7A, 10, 10A, 10C, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, 23, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25F, 25G, 25H, 25I, 25J, 25K, 25L, 25M, 25N, 25P, 25R, 25S, 25T, 25U, 26, 27, 28, 31, 31A, 33, 34, 36, 36A, 38, 38A, 42, 44, 46A, 48, 50, 50A, 52, 52A, 54, 56, 58, 60, 60A, 64, 66, PORONIŃSKA 3, 5, 7, 9, 11A, 11B, 13, 17, 17A, 19, 19A, 19B, 21, 21A, 21B, 23, 27, 29, 29B, 29C, 33, SMOLEŃSKIEGO 2, 7, 8, 9, 11, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 16A, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 26A, 27, 28, 28A, 28C, 28D, 29, 30, 30A, 31, 32, 32A, 32B, 32C, 32D, 33, 33A, 34, 35, 35A, 37, 37A, 39, 39A, 40, 40A, 40B, 41, 42, 42A, 42B, 43, 44, 44A, 45, 46, 46A, 47, 47A, 50, 51, 55, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65A, 66, 67, 67B, 67C, 68, 68A, 68B, 69, 70, 70A, 71, 74, 76, 78, 80, 80C, 80D, 80E, 80F, 81, 81B, 82A, 83, 84, 88, 88A, 89, 89A, 89B, 90, 91, 91A, 93, 94, 96, 98, 98A, 99, 100, 101, 101A, 102, 103, 103A, 104, 105, 106, 107, 108, 108A, 108B, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 115A, 116, 117, 121, 121A, 121B, 123, 125, 127, 129, 131, 131A, 137, 139, 139A, 141, 141A, 142, 143, 143A, 143B, 145, 145A, 147, 149, 151, STAROWIEJSKA 1A, 2, 2A, 3, 5, 5A, 7, 9, 11, ZAKOPIAŃSKA 234D, 236A, 236B, 238, 244, 244A, 250, 256, 256A, 260, 262, 262A, 262B, 262C, 264, 266, 268, 270, 274, 286, 288, 290

Okręg nr 14 – Radny Dominik Galas

BABIEGO LATA 3, 3B, 3D, 3E, 3F, 3G, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 16A, 17, 24, 28, BOROWINOWA 2, 8, 10, 10A, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 25A, 27, 28, 29, 30A, 30B, 31, 31A, 32, 32A, 33A, 35, 39A, 43, 47, 49, 51, 53, 53A, 55, 55A, 55B, 57, 59, 59A, 59B, 59C, 59D, 59E, 61, CHAŁUBIŃSKIEGO 23, 25A, 26A, 27, 31, 31A, 33, 33A, 35, 39, 40, 42, 44, 46, 46A, 48, 50, 54, 56, 60, 62, 62A, KĄPIELOWA 11, 13, 30, 34, 41, 43, 46, 46A, 47, 48, 49, 50, 50A, 50B, 51, 54, 54A, 56, 59, 61, 70, 71, 73, 75, KRZYŻANOWSKIEGO 41, 51, 53, LASOGÓRSKA 1, 1A, 3, 5A, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6I, 8, 8C, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21A, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 32, LUSIŃSKA 2, 2A, 3, 8, 9, 9A, 9B, 10, 11, 13, 15, 17, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 22, MOSZYŃSKIEGO 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 18A, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 27, 27A, 28, 28A, 29, 29A, 31, 32, 34, 36, 37, 37A, 37B, 37D, 38, 39, 40, 40A, 41, 42, 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 50A, 52, 52A, 52B, 52C, 54, 56, 62A, 62B, 62D, 68, 68B, 70, 70A, 70B, 72, 74, MUSZYŃSKIEGO 2, 3, 3A, 4, 6, 8, 10, 12, 14, NEUSSERA 4, 4A, 7, PIŁKARSKA 2, 2A, 3, 5, 7, 9, PYTLASIŃSKIEGO 30B, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44F, 44G, 44H, 46, 46A, 48, RABCZAŃSKA 4, 5, 6, 7, 8, 10, 16, SANATORYJNA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, STAROWIEJSKA 12A, 14, 20, 22, 32, 36, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 62D, WCZASOWA 3, 4, 5, 7, 8, WYPOCZYNKOWA 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 25A, 25B, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 44, 46, 48, 50, 52

Okręg nr 15 – Radna Bożena Zając

BOROWINOWA 40, 40E, 40H, 42, 42A, 42C, 44, 44A, 46, 48, 50, 52, CHAŁUBIŃSKIEGO 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 17, 17A, 18, 19, 26, 28, 30, 32, 34, 34A, 36, GORCZYNA 3, 4, 6, 9, 10, 11, 11A, 13, 15, 17, JELSKIEGO 6, 8, 9, 10, 11, 17, 20, JEŹDZIECKA 1, 2B, 4, 5, 7, 9, 9A, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15A, 15B, 17, ŁOBODOWSKIEGO 6, 8, 10, 12, 14, 14A, MERKURIUSZA POLSKIEGO 2, 2A, 2B, 6, 8, 10, 12, 16B, 18, 20, 20A, 22, 22A, 23, 23A, 25, 26, 27, 27A, 29, 33, 33A, 35, 37, 37A, MOCZYDŁO 1, 4, 6, 7, 7A, 7B, 8, 10A, 12, 13, 13A, 13B, 13C, 14, 14A, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 18A, 19, 19B, 20, 21, 22, 27, 29, MOROZEWICZA 2A, 2B, 3, 4, 4A, 4B, 5, 5B, 6, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 9, 10, 10A, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, MYŚLENICKA 62, 68, 68A, 70, 70A, 72, 76, 78, 78B, 80, 82A, 84A, 84B, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 101A, 101B, 102, 102A, 102B, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109A, 110, 111, 111A, 111B, 112, 113, 113A, 113B, 115, 116, 117A, 118, 118A, 119, 120, 121, 121A, 121B, 121C, 122, 123, 124, 127, 128, 128A, 130, 131, 132, 132A, 132B, 133, 133A, 134, 134A, 135, 136, 136A, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153A, 153B, 153E, NIEDŹWIEDZINY 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, OPALIŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, PERŁOWA 1, 2, 5, 7, 8, 9, PINOCCI 3, 4, 6, PODHALNIE 6, 8, 10, 10A, 12, PRZYRODNICZA 3, 4, 6, 8, SAWICZEWSKICH 1, 3, 5, 5A, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17A, 19, 21, 23, 25, 25D, 27, 29, SIARCZANOGÓRSKA 3, 3A, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24A, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 26E, 26G, 26H, 26I, 26J, 26K, 26LA, 26LB, 26LC, SIARCZKI 3, 5, 5A, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 16, SRZEDNICKIEGO 3, 5, 9, STAWISKO 2, 8, 8A, 8B, 10, 10B, 12, 12A, 15, TOPIARNIA 3, 4, 4A, 6, 9, WARSZEWICZA 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 26, ZARUSKIEGO 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11

Okręg nr 16 – Radna Dorota Kozak

CHAŁUBIŃSKIEGO 21, 25B, 25C, 27A, 29, 41, 43, 45, 45A, 47, 47A, 47B, 47C, 51A, 53, 55, 59, 61, 61A, 63, 64, 65, 67, 67A, 67B, 68, 69, 69A, 69C, 71, 73, 73A, 73B, 75, 75A, 77, 78, 79, 80, 80A, 82, 85, 85A, 85B, 86, 87, 87A, 87B, 87C, 87D, 87E, 87G, 87H, 89, 89A, 90A, 91, 92, 94, 95, 95A, 96, 96A, 96B, 106, 108, 108C, 110, 112, 114, 116, 116B, 116C, 116E, 118, 118B, 118C, 120, 120A, 120B, 120C, 120D, 120E, 120F, 120G, 120H, 120I, 120J, 120K, 120M, 120N, 120P, 120R, 120S, 120T, 120U, 120W, 122, 124, 124A, 126, 128A, 128B, 130, 130B, 130C, 130D, 132, 136, 138, 138A, 140, 142, CZYRNIAŃSKIEGO 4, 5, 7, 8, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 24, 26, DRUSKIENNICKA 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 18, FAMILIJNA 10, HYPTY 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11A, 13, 15, KRZYŻANOWSKIEGO 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 5B, 5C, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 9C, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 14B, 14D, 15, 16, 16A, 17, 17A, 18, 18A, 19, 20, 20A, 20D, 22, 22B, 24, 24A, 24B, 24C, 28, 29, 33, 35, 37, 39, ŁYSOGÓRSKA 1, 2, 3, 7, 9, 12, 14, 16, 18, MYŚLENICKA 180, 182, 182B, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193A, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 206, 209, 209A, 211, 213, 213A, 213B, 214, 215, 217, 218, 218A, 219, 220, 220B, 222, 222A, 223, 223A, 224, 224A, 225, 227, 228, 228A, 228B, 228C, 228D, 228E, 228G, 229, 229A, 229B, 230, 230B, 230C, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 239, 241, 245, 247, NIEWODNICZAŃSKIEGO 1, 3, 7, 9, 9C, 11, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 17C, 19, 19A, 21, 23, 23A, 25, 25A, 25E, 25F, 25G, 25H, 37, 37A, 37B, 39, 39A, 43, 43A, 43B, 43D, 45, 45A, 47, 49, 49A, 51, 51A, 53, 53A, 53B, 55, 55A, 57, 57A, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73A, 75, 79, 79A, 81, 81A, 83, 85, 87, 89, 89A, 91, 91A, 93, 95D, 97, 103, 103A, 105, 111, 113, 115, 119, 119A, 121, PYTLASIŃSKIEGO 2, 3, 4, 6, 6D, 7, 8, 10, 10A, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 27C, 28, 28A, 29, 29A, 29C, 29D, 31, 33, SZYBISKO 14, 15B, 16, 17, 18, 18A, 20, 21, 22, 22A, 24, 26, 28, 30, 32, 32A, 34, 34A, 34B, 34C, 34E, 36, 38, 40, UZDROWISKOWA 4, 5, 7, WRÓBLOWICKA 58, 60, 62, 63, 66

Okręg nr 17 – Radny Artur Markiewicz

ALEKSANDROWICZA 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 7, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 16B, 16C, 19, CZUCHNOWSKIEGO 3, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 28, DOROSZEWSKIEGO 3, 5, 11, 13, GOŚCINNA 1, 1A, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5G, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 9C, 10, 10B, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14E, 14G, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, GRZEPSKIEGO 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 5B, 5C, 6A, 7, 8, 10, 10A, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 34, 34A, 35, 35A, 36, 37, 37A, 37B, 38, 39, 40, 41, IWASZKIEWICZA 3, 7, 9, KOŹMIANA 3, 4, 5, 6, 7, KRZYŻAŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 13B, 13C, 14, 14A, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 22A, 23, 23A, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 26B, 27, 28, 30, 30A, 30B, 31, 32, 32A, 33, 35, 36, 36A, 36B, 37, 37A, 38, 39, 39A, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 50A, 52A, 52D, 54, 54A, 56B, 56D, 58, 60, 62, 64, 64B, 66, MATEMATYKÓW KRAKOWSKICH 133, 133A, 135, 135A, 135C, 139, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 153, 153A, 155, 157, 162, 164, 166, 172, 174, NIEWODNICZAŃSKIEGO 2, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G, 22H, 22I, 22J, 22K, 22M, 22N, 22P, 22R, 22S, 22T, 22U, 22W, 28, 30, 30A, 30B, 30C, 32, 38, 46, 48, 50, 52A, 54, 54A, 56, 58, 58A, 60, 60B, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 76A, 80, 80A, 80B, 82, 86, 86B, 90, 92, 94, 96, 98, 98A, 100, 100A, 102, 104, NOWICKIEGO 1, 2, 3, 4, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 15A, 16, 17, 17A, 17B, 17G, 18, 19, 22, 23, 25, 25B, 35, 35A, 37, 41, SYREŃSKIEGO 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 19A, 19B, 20, 20A, 20C, 21, 22, 22B, 23, 24, 27, 27A, 27B, 27C, 27E, 27F, 28, 29, 29A, 30, 31, 32, 34, ZBYDNIOWICKA 43, 47

Okręg nr 18 – Radny Józef Dziedzic

BOGDANOWSKIEGO 2, 4A, 7, 7A, 11, 14, 14A, 14B, CHRZANOWSKIEGO 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 24, 25, 26, 28, 28A, 30, 30D, 32, 33, 33A, 35, 36, 39, 40, 42, 43A, 43B, 43C, 45, 45A, 47, 48, 55, 57, 128A, DRÓŻKA 4, 12, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 16E, 17, 17A, 18, 19, 21, 21A, 25, 27, 29, 29A, 31, 31A, 33, 33A, 33B, 33C, 35B, 35D, 36, 37, 37C, 37D, 37E, 38, 39, 45, 47, GILOWA 1, 1A, 1B, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 14, 18, 20, 22, GOŁĄBA 4, 4A, 8, 10, 10A, 12A, 14, 16, 16A, 16B, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 20, 20B, 20D, 21, 21A, 21B, 21C, 22B, 23, 24, 25, 26, 26A, 28, 30, KENARA 34, LANDAUA 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 10, 10A, 11, 12, 12A, 13A 14, 14A, 16, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 20, 21, 21A, 21B, 22, 22A, 22B, 22D, 23, 24, 26, 26A, 28, 29, 29A, 30C, 32, 33, 34, 37, 39, 39C, 41, 43, 43A, 45, 47, LEI 2, 7, 9, 11, 11A, 12, 13, 13A, 13B, 15, MATEMATYKÓW KRAKOWSKICH 2, 2A, 4, 6B, 6D, 8, 10, 11, 12, 12A, 14, 14D, 14E, 14F, 16, 16B, 17, 18, 21, 24, 26, 27, 27A, 44, 46, 49, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64A, 65, 65A, 66, 67, 68, 71, 71A, 72, 72A, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79C, 80, 82, 82A, 84, 88, 89, 91, 91A, 93, 94, 94A, 96, 96A, 97, 98, 98A, 99, 100, 100A, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 113, 116, 117, 118, 119, 120, 120A, 121, 122, 122A, 123, 125, 127, 129, 140, NIEWODNICZAŃSKIEGO 108, 110, 118, 120, 122, 123, 124, 124A, 126, 126A, 128, 129, 130, 131, 134, 134A, 134B, 135, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 145, 145A, 146, 146A, 147, 147A, 147B, 147C, 148, 155, 157, OPIALA 4, SZARSKIEGO 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 20A, 22, 26, WRÓBLOWICKA 15, 19, 23, 23A, 23B, 27, 27A, 29, 31, 33, 33A, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 69, 71, ZBYDNIOWICKA 1, 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 8, 9, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 12A, 14, 14B, 15, 15A, 15B, 15C, 16, 16A, 17, 17A, 18, 19, 19A, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 35

Okręg nr 19 – Radny Rafał Oświęcimka

FAMILIJNA 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 11, 11A, 11B, 12, 13B, HERBOWA 1, 3, 5, 9, 11, 12, 15, 15A, 15B, 15C, 15E, 15F, 17, 18, 19, 21, 24, 33, 35, IWONICKA 5, 7, JAR 2, 3A, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 18, KORCZYŃSKIEGO 4, 5, 6, 8, KOTOWSKIEGO 3, 4, 5, 7, 8, 9, KSIĘDZA KAJZERA 2, 4, 12, 12A, 14, 18, 24, 26, 28, LECZNICZA 4, 4A, 11A, 19C, 19D, MICHALIKA 8, 10, MIRTOWA 2, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22, MYŚLENICKA 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153C, 153D, 155, 159, 161, 163, 164, 165, 165A, 166, 167, 167A, 167B, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 175A, 176, 177, 179, 181, NAŁĘCZOWSKA 1, 3, 4, 6, 10, 12, 18, 18A, 20, PARAFIALNA 3, 5, 7, PODGÓRKI 7, 7B, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 20A, 20B, 20C, 20E, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 36, 36A, 36B, 37, 38, 38A, 38B, 39, 39D, 41A, 44, 44A, 45, 45B, 46, 47A, 48, 48A, 49, 50, 50A, 50B, 50E, 51, 51B, 52, 52A, 52B, 52E, 52F, 54, 54A, 56, 57, 57A, 57B, 57D, 58, 58B, 60, 61, 62, 63, PROFESORA BOCHNAKA 2, 2A, 3, 4A, 5, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 13B, 14A, 15, 15A, 16, 17, 18, 25A, RYMANOWSKA 3, 4, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F, 5G, 6, 7, 7A, 8, 10, SAWICZEWSKICH 2, 4, 4A, 4B, 6, 6A, 8, 10, 12, 12A, 12B, 14A, 16, 16A, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 30A, 31A, 31B, 31J, 32, 33, 36, 38, 39, 39A, 39B, 41, 41A, 42, 44, 45, 46, 46A, 52, 52A, 54, 54A, 56, 56A, 56C, 56D, 56G, 56H, 56I, 60, SIARCZANOGÓRSKA 27, 28A, 28B, 29, 30, 30A, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42A, 43, 45, SOBONIOWICKA 1A, 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 13, 13B, 15, 17, 17A, 17B, 19, 19A, 19B, 21, 25, 25A, 27, STEPOWA 1, 1A, 1B, 3, 3A, 3C, 4, 5, 6, 6G, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 9, 9A, 9C, 9D, 10, 11, 12A, 14, 15, 15A, 18, 18A, 20, 21, 21A, 21B, 22, 22A, 22B, 23, 23A, 25A, 25B, 26, 27, 27A, 28, 28A, 28B, 29, 30, 31, 31E, 32, 34, 34C, 34D, 34E, 34J, 36, 36A, 38, 38A, 42, SZYBISKO 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8A, 9, 10, 12, TRUSKAWIECKA 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, WIERCHOWA 1, 3, 5, 6, 8, WRÓBLOWICKA 11, 24, 32, 32A, 32C, 32D, 34, 34A, 36, 36A, 38, 38B, 38C, 40, 40A, 42, 44, WYRWA 6B, 6C, 6D, 6E, 6G, 8, 8A, 8B, 8C, 8E, 8F, 8G, 10, 10A, 10B, 10D, 10E, 11, 11A, 12, 12A, 13, 13A, 13B, 21, 23

Okręg nr 20 – Radny Andrzej Adamus

BEŁZY 3, 13, DO LUBONI 61, 67, 67C, 67D, 73, 73B, 75, DROGA ROKADOWA 1, 4, 4A, 4B, 6, 6A, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 20, 24, 27, 31, 32, GEOLOGÓW 5, 7, 7A, 7E, 7F, 8, 9, 9A, 10B, 10C, 11, 12B, 13A, 17, 19, 20, 21, 21A, 25, 26, 27, 27A, 29, 30, 31, 36, 38, 39, 41, 43, 47, 47A, GOLKOWICKA 1, 3A, 3B, 4, 6, 8, 8C, 9, 10, 12, 12A, 12C, 12D, 12F, 12G, 12H, 14, 14L, 17, 22, 24, 24A, 25, 27, 31, 36, 38, GOMBROWICZA 6, 6A, 6D, 6G, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, GRAWERSKA 2G, 2H, 2J, 4, 6, 7, 8, 9, KENARA 16A, 16C, 18, 23, 24, 35, 35A, 35C, 36, 37, 39, 41, 41A, 43, KURYŁOWICZA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 13B, 14, 15, 16, 16C, 18, 19, 20, 22, 22A, 23, 25, 25A, 25B, 25C, 26A, 27, 27C, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 35A, 39, 41, 42, 43, 44, 44A, 45, 45A, 46, 47, 48, 48A, 49, 50, 51, 51A, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57A, 58, 58A, 58B, 58D, 59, 62, 63, 63A, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 73A, 73E, 73F, 77, 81, 82, 83, 84, 85, 85A, 86, 86A, 86B, 87, 88, 89, 90, 90A, 91, 92, 96, 98, 98A, 99, 100, 100F, 100G, 101, 103, 105, 107, 111, 111A, 111B, 111C, 111D, 113, 115, 117, 117A, 117B, 117C, 119, 119A, 121, 121A, 123, MIAROWA 1, 4, 4A, 4B, 4D, 6, 8, 10, 10A, 10B, 11, 11B, 12, 14, 16, 16A, 19, 20, 24, 25, 26, 28, 28A, 28B, 29B, 29BA, 29C, 29D, 29E, 29F, 30, 30B, 31A, 31B, 32, 32B, 33, 33A, 34, 34A, 35, 35B, 36, 37, 37A, 37B, 39, NA POKUSIE 3, 5, 6, NAD FOSĄ 1, 2, 6, 8, 10, 11, 11C, 11D, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 35, 40, 41, 42, 43, 44, 64, 64A, 64B, 64C, 68, ORSZAŃSKA 3, 5, 6, 7, 8, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 23, 25, 25A, 25C, 25CA, 25D, 25DA, 25E, 25EA, 25F, 25FA, 26, 27, 28, 30, 30A, 32, 33, 33A, 34, 34D, 35, 36, 37, 42, 42A, 43, 44, 47, 47A, 48, 50, 54, 54A, 56, 59, OSTERWY 22, 24, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 37B, 37C, 38B, 40, 40A, 41, 42, 42A, 43, 43A, 43B, 44, 45, 45A, 47, 47A, 48, 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 49E, 49F, 50, 53, 54, 54A, 54B, 54C, 54E, 56, 58, 62, 64, 66, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 84, RYTOWNICZA 1, 4, 5, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 7G, 9, 11, 11A, SZCZAWNICKA 3, 4, 5, 7, 9B, 10, 10B, 11, 11A, 11B, 12, 12B, 12C, 13, 13A, 13B, 14, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 28A, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 37A, 37B, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, TUCHOWSKA 98, 99, 99A, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 115A, 115B, 115C, 116, 116B, 117, 118, 119, 121, WYŻYNNA 12F, 12G, 14, 14A, 14B, 14E, 14F, 16, 16A, 16B, 18, 18A, 20, 20B, 20C, 20E, 20G, 20H, 22, 22A, 24, 25, 26, 26A, 26B, 28, 28D, 30, 30B, 32, 32A, 32C, 32F, 32G, 34, 34A, 34B, 34C, 34D, 34E, ZDROJOWA 4, 6, 8, 9, 9A, 11, 15, 22, 26

Okręg nr 21 – Radny Grzegorz Dmytrzak

BARYCKA 5, 5A, 5B, 5C, 7, 11, 13A, 15, 17, 21, BEDNARSKA 13K, 13KA, 13KB, 13L, BERDYCZOWSKA 1, 2, BLACHARSKA 8, 12, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 24, 26, 28, 32, CHANIECKIEJ 3, 3B, 5, 7, 8, 9, 15, 15C, 18, 19, 19A, 20, 20A, 24, 30, DRUŻBACKIEJ 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 26A, 26B, 27, 27A, 29, 29A, 30, 30A, 30B, 31, 31A, 32, 33, 37, 38, 41, 42, 44, 44A, 46, 47, 47B, 48, 49, 51, 52, 52A, 53, 53A, 56, 57, 58, 59, 59B, 59C, 59E, 59F, 59G, 59J, 61, 63, 67, 68, 70, 75, 77, 77A, 79, 79A, 83, 85, 86, 86A, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 97, 98, 99, 101, 101A, 102, 103, 104, 105, 105B, 106, 107, 107A, 108, 110, 112, 114, 127, GACKI 8, 15, GĄSIOROWSKIEGO 1, 4, 5, 6, 7, 9, 9A, 10, 11, 14, 15, 17, GRUSZCZYŃSKIEGO 3, 3A, 3B, 4, 5, 7, 9, 9A, 11, 12, 13, 16, 21A, 21B, 21C, 21H, 21J, 36, 42, 44, 46, 47, 48, 48A, 49, 54, 58, 60, 61, 63, HALLERA 13, 15A, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 34, 36, 40, HARCERZY KRAKOWSKICH 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 14, 16, 18, 18A, 20, 22, 24, 24A, 26, HOBORSKIEGO 1, 1A, 3, 7, 13, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 16A, 18, 20, JAROCKIEGO 1, 1B, 2, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 9B, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20B, 24, JASIUKOWICZA 4, 6, 8, KOSOCICKA 73, 75, 79, KOSZUTKI 2D, 4, 9, 10, 10A, 12, 12A, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 16, 16A, 19, 19A, 19D, 19E, 19F, 19G, 19H, 19I, 19J, 19K, 21, 21A, 23, 23A, 23B, 23C, 23D, 23E, 23F, 23G, 23H, 23I, 23K, 23L, 23M, 23N, 36, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 79, 79A, 79B, 79C, 107A, KRZEMIENIECKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6B, 6C, 7, 8, 8C, 10, 12, 14, 29, 35, 35A, 36, 37, 40, 41, 49, 55, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 72, 74, 81, 83, KUKIEŁEK GOLKOWICKICH 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, LANDE 1B, 3, 4, 5, 6, 7, MALINOWSKIEGO 2, 4, 5, 5A, 5B, 8, 9, 10A, 12, 13, 15, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 23, 25, NA OBRYDKI 2, 3, 4, 4A, 5, 7, 9, 9A, 9B, 11, 19, NIEBIESKA 33, 35, 37, 41, 53, 64, 66, OSTERWY 3, 5, 6, 6A, 7, 9, 9A, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19A, 20, 21, 23, PAJDAKA 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, PAWŁOWSKIEGO 10, RATAJSKIEGO 3, 4, 5, SCHÖNBORNA 2, 2C, 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 14A, 15, SCZANIECKIEJ 14, 17, 27, 29, 31, 31B, 40, 44, 46, 50, SZCZEGÓW 3, 3A, 3B, 5, 19, 19A, 21, 21A, 23, 23A, 25, 25A, 33, SZTAUDYNGERA 3, 4, 4A, 5, 6, 8A, 10, 10A, 11, 12, ŻELAZOWSKIEGO 2, 4, 6, 7, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 10, 10A, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 28A, 29, 31, 32, 33, 35, 35A, 35B, 35C, 35D, 35E, 35F, 35G, 35H, 35I, 35J, 35K, 39, 39A, 39D, 39E, 39F, 39G, 41, 44, 46, 46A, 47, 48, 48A, 49, 50, 51, 51A, 51B, 52, 52A, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 64, 64A, 66, 66A, 72, 74, 89, 89A, 96, 102, 106

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję