• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X Liderem inwestycyjnym w Krakowie 2015-2018

Okręgi wyborcze

Okręg nr 1 – Radny Andrzej Drąg

ARKTYCZNA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, BABINICZA 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, CENTKIEWICZÓW 1, 3, 5, 5A, 7, 9, 20, DOKTORA BABIŃSKIEGO 1, 1A, 9, 9A, 11, 11E, 13, 13A, 15, DROZDOWSKICH 3, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 6, 6B, 8, 14, 15, 16, 18, GALAKTYCZNA 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, KETLINGA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, KOMUNY PARYSKIEJ 1A, 2, 2A, 3, 4, 4A, 4B, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 8, 8A, 10, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 42, 50, 52, KORPALA 16, 17, 18, 18A, 20, ORLEAŃSKA 4, 6, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 26, 32, 34, PAWŁA Z KROSNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 13, 15, POLARNA 1, 2, 2E, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 10, PROFESORA CZEPPE 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, PROFESORA GEREMKA 26, 27, 28, 30, 32, SIDZIŃSKA 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, 16, 16A, 18, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24E, 26, 26B, 26D, SOROKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, SPACEROWA 3A, 5, 5A, 9, 27, 27N, ZAWIŁA 50, 56, 58, 62, 66

Okręg nr 2 – Radny Adam Rymont

ANUSI 1, 3, 5, 7, 9, 11, BILLEWICZÓW 1, 3, 5, 7, 9, BISKUPA MAŁYSIAKA 1, BRACI KIEMLICZÓW 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, BUTRYMÓW 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, DĘBOROGA 1, 3, 5, 7, 9, 11, KAMIENIECKA 2, 4, 6, 16, KOMUNY PARYSKIEJ 7, 15, KORPALA 3, 4, 10, 10A, 12, 12A, 14, KRYMSKA 4, 4C, 4D, 6, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 8, 8B, 8C, 8E, 8F, 10, LAUDAŃSKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, POD DĘBAMI 1, 3, POD STRUGĄ 1, 3, 5, 7, 9, PROFESORA BARTLA 16, 16G, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, PROFESORA WICHERKIEWICZA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 23, ZAPOROSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, ZBARASKA 1, 3, 5

Okręg nr 3 – Radny Andrzej Łatka

BORKOWSKA 1, 3, 5, 5A, 5B, 7, 9, 11, 11A, 15, 15A, 15B, 17, 17A, 17B, 17C, 25A, 25B, 25C, 25D, 27A, 27B, 27E, 27F

Okręg nr 4 – Radna Agnieszka Pogoda-Tota

BLUSZCZOWA 4, 4A, 4C, 5, 6, 7, 7B, 8, 10, 10A, 11, 11C, 12, 12A, 13A, 13B, 13C, 13D, 14, 14A, 15, 15A, 16, 16A, 16B, 17, 17B, 18, 19, 19A, 19B, 19E, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 25, 25A, 25C, 25D, 25F, 27, DĘBICKIEGO 3, 4, 5, 8, 10, FAŁĘCKA 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 22, JANOWSKIEGO 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 18B, 18D, 18E, 19, 20, 20A, 21, 21A, 21C, 21D, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 26, 28, 28A, 29, 29A, 29B, 30, 31, 31A, 31B, 31C, 31D, 32, 33, 33A, 33B, 33D, 33E, 34, 34A, 35, 35B, 36, 36A, 36B, 37, 38, 39, 40, 40A, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124A, KSIĘŻYCOWA 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, MARUSARZÓWNY 4, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, NARVIK 1, 3, 3A, PUSTYNNA 2, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 11, 11A, 11B, 13, 14, 15, 17, 17A, 17B, 18B, 18D, 18E, 18F, 18G, 19, 20B, 20E, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 23, 24D, 24F, 24G, 25, 27, 28, 31, SKRZETUSKIEGO 2A, 2C, 3, 5A, 7, 9A, 11, 13, 13A, 13B, 15A, 17, 19, 21, 23, WICHROWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, ZAWIŁA 2, 4, 6, 6A, 8A, 10, 12, 12A, 14, 16, 22, 24, 24A, 26, 26A, 30, 30A, 30B, 32, 34, 34A, 36, 38, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44E, 44F, 44G, 44H, 44I, 44J, 44K, 44L, 44M, 44N, 44O, 44P, 44R, 44S, 44T, 44U, 44W, 44Z

Okręg nr 5 – Radny Andrzej Balicki 

BORKOWSKA 8, 10, 12, 14, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 30A, 32, CZOŁGISTÓW 5, 7, FAŁĘCKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, KLUKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, MARUSARZÓWNY 3, 3A, 5, 7, 9, 9A, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, NENKO 3, 6, 6A, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, SIOSTRY ZIMMER 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, SKRZETUSKIEGO 4, 6, 10, 12, 14, SZMARAGDOWA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ŻAKÓW KRAKOWSKICH 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

Okręg nr 6 – Radny Maciej Nazimek

MIECZYKOWA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, PROFESORA BARTLA 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 19G, 19H, 19I

Okręg nr 7 – Radny Tadeusz Murzyn

BANACHIEWICZA 1, 4, 6, 8, BASTIONOWA 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, BORKOWSKA 27C, 27D, 29A, 29B, 29C, 29D, 29E, CHĘCIŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, CZOŁGISTÓW 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, DOKTORA JUDYMA 2, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 16, 17, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, 23A, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46A, 48, 50, 52, FORTECZNA 28, 37, 39, 41, 43, 45, 45B, 47, 49, 51, 51A, 51B, 51F, 53, 55, 57, 59, 75, 75A, 132, 134, 136, 138, 140, GUMOWSKIEGO 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, KADŁUBKA 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, KRZYŻTOPORSKA 3, 5, 7, NARVIK 2, 3C, 3F, 3G, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 8D, 8F, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32-34, 33, 34, 35, 36, 36A, 37, 38, 38A, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 75, 77, 79, 81, RABSZTYŃSKA 1, 3, 4, 5, 6, ZAKOPIAŃSKA 147, 147A, 149, 149A, 149B, 149C, 149D, 149E, 151, 151A, 151B, 151C, 151E, 153, 155, 157, 159, 159A, 159B, 159C, 161, 163, 163A, 163D, 163E, ZAWISZY 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16

Okręg nr 8 – Radny Wojciech Liszka

AMARANTOWA 1, 3, 5, 7, 9, BELLERTA 11, 11A, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, CHOJNICKA 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, CIECHANOWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, CZERSKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, FORTECZNA 6, 7, 10, 11, 16, 18, 20, 22, 34, 36, 38, 38A, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82A, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 146, KĘPIŃSKIEGO 1, 3, 5, 7, KOPERNICKIEGO 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, KORPALA 22, 24, 28, 30, 32, KOSTRZEWSKIEGO 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 47, KRYGOWSKIEGO 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, KSIĘDZA DERCZA 2, 3, 4, 6, KSIĘDZA MĄCZYŃSKIEGO 1, 3, 5, 9, 11, 13, KWIATOWA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, MIODOŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, PRONASZKÓW 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, RDZAWA 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, RUTKOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 7, SZWED-ŚNIADOWSKIEJ 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, TOCHOWICZA 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, WACHHOLZA 1, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, ZAGAJE 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21A, 23, 25, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 65A, 67, 69, 71, 71A, 71B, 71C, 71D, 71E, 71F, 73, WAROWNA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 34, 36, 38, 40, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, ZAKOPIAŃSKA 165, 167, 167A, 169, 169A, 171, 171B, 173, 173A

Okręg nr 9 – Radna Elżbieta Dąbska

BORATYŃSKIEGO 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, CHORZOWSKA 1, 1A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 12B, 13, 13A, 14, 14A, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 19A, 20, 21, 22, 22A, 24, 24A, 25, DĘBSKIEGO 2, 3, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 4H, 6B, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 23, 27, 29, 29A, 29B, 29C, 29D, 29E, 29F, 29G, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95A, 95B, 95C, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, EIBISCHA 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, GAŁĘZOWSKIEGO 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, HOMOLACSA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 29, 29A, 31, 31A, 36, 36A, 36B, KŁUSZYŃSKA 4, 6, 9, 11, 11A, 13, 13A, 14, 15, 17, 18, 18A, 20, 22, 24, 24A, 25H, 28, 30, 30A, 31, 32, 33A, 34, 35, 36, 37, 39, 39A, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 63A, 65, 67, KSIĘDZA MAJA 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 45, 45A, 45B, 45C, 47, 49, ŁÓDZKA 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 15, 16, 19, MAKLAKIEWICZA 2, 6, 8, 10, 12, 13, 14, MIEJSCOWA 3, 4, 8, 12, RADNICKIEGO 7, 9, 9A, 11, UMIŃSKIEJ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, WELOŃSKIEGO 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, ZAKOPIAŃSKA 175, 177, 179, 179A, 181, 181E, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 231, 231A, 233, 235, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 265, ZEMBRZYCKA 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 18

Okręg nr 10 – Radna Angelika Kuczaj

LIBERTOWSKA 1A, 1B, 1C, 2, 3, 3E, 4, 4D, 4E, 4F, 4G, 4H, 5, 6, 6A, 6B, 6D, 8, 8A, 8B, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 12, 14, 16, 22, PETRAŻYCKIEGO 3, 4, 5, 5A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 9, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9G, 9H, 9I, 9J, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 11A, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 12E, 12F, 12G, 12H, 12I, 12J, 12K, 13, 14, 17, 17A, 19, 19A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20I, 20K, 20L, 20M, 20N, 20O, 20P, 20R, 20S, 20T, 20U, 20W, 21, 21A, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G, 22H, 22I, 22K, 22L, 22M, 22N, 22O, 22P, 22R, 22S, 22T, 22U, 22W, 23, 24, 24C, 25, 26, 26A, 26B, 26D, 26E, 26F, 27, 30, 30C, 31, 31A, 32, 33A, 34, 34A, 34B, 34C, 34D, 34DA, 34DB, 34F, 34G, 35, 36, 36A, 36B, 36C, 36D, 36E, 36F, 37, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39G, 39J, 39K, 39M, 39N, 39P, 40, 42, 44, 46, 46A, 46B, 46C, 46D, 48, 48B, 48C, 50C, 50D, 52, 54, 54A, 58, 58A, 60, 60A, 60B, SOLÓWKI 6, 6K, 8, 8C, 10, TAKLIŃSKIEGO 2, 3, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6I, 6J, 6K, 6L, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 10I, 10J, 10K, 10L, 10M, 10N, 11, 12, 13, 15, 15A, 16, 17, 17A, 19, 19A, 20, 22, 23, 23A, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30A, 30B, 30C, 30CA, 30D, 30E, 30F, 30G, 30H, 30I, 30J, 30K, 30L, 30M, 30N, 30P, 30R, 31, 32, 33, 34, 35, 35A, 36, 36B, 37, 37A, 38, 38C, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 44, 44A, 44C, 44D, 45, 45A, 46, 46A, 47, 49, 51, 52, 53, 56A, 56B, 57, 58, 59, 59A, 60, 61, 65, 71, 73, 77, 85, 87, 97, 99, 101, WAŻEWSKIEGO 3, 6, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 12A, 14, 14B, 15, 15A, 16, 16A, 17, 17B, 19, 20, 21, 22, 23, 24B, 25, 26, 27A, 28, 29, 29A, 29B, 31, 31A, 32, 33, 33A, 33E, 33G, 34, 34A, 34B, 34C, 34D, 34E, 34F, 34G, 34H, 34I, 35, 36, 36A, 36B, 38, 38A, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 40, 40A, 40B, 40C, 40E, 41, 41A, 41B, 41E, 41F, 42, 42B, 43, 44, 44A, 44C, 44D, 44E, 45, 45A, 46, 46A, 46B, 46C, 48, 49, 51, 51A, 52, 53, 53A, 53B, 55, 57, 57B, 57C, 57D, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 76, ZAKARCZMIE 1, 1A, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 13A, 16B, 16C, 17, 18, 18A, 18B, 19, 20, 20A, 20B, 20C, 21, 22, 24, 24A, 25, 29, 30A, 32, 35, 35A, 37, 37A, 39, 39A, 39B, 39C, 63, 65, ZAKOPIAŃSKA 267, 267B, 269, 273, 275, 277, 279, 289, 293, 293A, 295, 297, 297A, 297B, 301, 307, 309

Okręg nr 11 – Radny Dariusz Rejek

ARMII „KRAKÓW” 1, 3, 5, 7, 7A, 9, 13, 13A, 15, 17, 19, 23, CIEPŁA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, CIOŁKOSZA 1, 2, 3, 4, 7, 7A, 9, 11, 11A, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 11G, 11H, 13, 15, 16, 16A, 18, 20, 20A, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44A, 44B, 46, 48, 52, 56, 58, 64, 72, 72A, 72B, 72C, HORAKA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, JUGOWICKA 7, 7A, 9, 11, 11A, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 19, 21, 21A, 23, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 39, KUSTRONIA 3B, 3C, 5, 7, 9, 11, 11A, 15, 16, 18, 19, 20, 20A, 20B, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30A, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44A, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53A, 54, 54A, 54B, 56A, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70A, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, SIARCZANA 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 10, 11, 11A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33A, 35, 37, 39, 39A, 41, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63A, 67, SZYLLINGA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18A, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 42B, 42C, 43, 44, 46, 47, 48, 52, 53, 55, 56, 57, 57A, 58, 60, 61, 61A, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 66B, 66C, 67, 68, 70, 72, 76, TULIPANOWA 1, 2, 2A, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, ZINA 2, 2A, 2B, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 29, 29A, 30, 30A, 31, 32, 32A, 34

Okręg nr 12 – Radna Anna Nazimek

ARMII „KRAKÓW” 20, 22, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48A, 49, 50, 50A, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 63A, 64, 65, 65A, 65B, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 79, 80, 82, 82A, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, BIAŁOSTOCKA 1, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 10, 12, 12A, BIESZCZADZKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, CIECHOCIŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 34A, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 43C, 43D, 45, DZIKIEJ RÓŻY 7A, GOŹDZIKOWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, HUBALCZYKÓW 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 9, JASIELSKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, KALISKA 3, 4, 6, KĄPIELOWA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 10, KIERZKOWSKIEGO 1A, 4, 5, 5A, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, KOKOSOWA 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, KOLEJARZY 1, 2, 2A, 2B, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 16, 18, 71, KROŚNIEŃSKA 1, 2, 3, 4, 6, 8, KUSTRONIA 2, 4, 6, 6A, 8, 10, 12, 14, 72, 72A, 72B, 72C, 72D, NOWODWORSKIEGO 4, 5, 7, OWOCOWA 1, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27A, 29, 31, 33, TOROWA 3, 3A, 3B, 3C, 3F, 3H, 3M, 3N, 3P, 3R, 3S, 3T, 5, 7, 7C, 9, 9A, 11, 13, 13A, 14, 17, 17A, 20, ZAKOPIAŃSKA 94, 98, 102, 104, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142A, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 162A, 162B, 164, 166, 168, 170, 170A, 172, 174, 176, 176A, 176B, 180, 180A, 180B, 182, 184, 184A, 184B, 186, 188, 190, 190B, 192, 192A, 192B, 194, 196, 198, 200, 202, 208

Okręg nr 13 – Radny Konrad Kaczmarczyk

INICJATYWY LOKALNEJ 5, OPATKOWICKA 1, 3, 3A, 5, 7, 7A, 10, 10A, 10C, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, 23, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25F, 25G, 25H, 25I, 25J, 25K, 25L, 25M, 25N, 25P, 25R, 25S, 25T, 25U, 26, 27, 28, 31, 31A, 33, 34, 36, 36A, 38, 38A, 42, 44, 46A, 48, 50, 50A, 52, 52A, 54, 56, 58, 60, 60A, 64, 66, PORONIŃSKA 3, 5, 7, 9, 11A, 11B, 13, 17, 17A, 19, 19A, 19B, 21, 21A, 21B, 23, 27, 29, 29B, 29C, 33, SMOLEŃSKIEGO 2, 7, 8, 9, 11, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 16A, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 26A, 27, 28, 28A, 28C, 28D, 29, 30, 30A, 31, 32, 32A, 32B, 32C, 32D, 33, 33A, 34, 35, 35A, 37, 37A, 39, 39A, 40, 40A, 40B, 41, 42, 42A, 42B, 43, 44, 44A, 45, 46, 46A, 47, 47A, 50, 51, 55, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65A, 66, 67, 67B, 67C, 68, 68A, 68B, 69, 70, 70A, 71, 74, 76, 78, 80, 80C, 80D, 80E, 80F, 81, 81B, 82A, 83, 84, 88, 88A, 89, 89A, 89B, 90, 91, 91A, 93, 94, 96, 98, 98A, 99, 100, 101, 101A, 102, 103, 103A, 104, 105, 106, 107, 108, 108A, 108B, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 115A, 116, 117, 121, 121A, 121B, 123, 125, 127, 129, 131, 131A, 137, 139, 139A, 141, 141A, 142, 143, 143A, 143B, 145, 145A, 147, 149, 151, STAROWIEJSKA 1A, 2, 2A, 3, 5, 5A, 7, 9, 11, ZAKOPIAŃSKA 234D, 236A, 236B, 238, 244, 244A, 250, 256, 256A, 260, 262, 262A, 262B, 262C, 264, 266, 268, 270, 274, 286, 288, 290

Okręg nr 14 – Radny Dominik Galas

BABIEGO LATA 3, 3B, 3D, 3E, 3F, 3G, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 16A, 17, 24, 28, BOROWINOWA 2, 8, 10, 10A, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 25A, 27, 28, 29, 30A, 30B, 31, 31A, 32, 32A, 33A, 35, 39A, 43, 47, 49, 51, 53, 53A, 55, 55A, 55B, 57, 59, 59A, 59B, 59C, 59D, 59E, 61, CHAŁUBIŃSKIEGO 23, 25A, 26A, 27, 31, 31A, 33, 33A, 35, 39, 40, 42, 44, 46, 46A, 48, 50, 54, 56, 60, 62, 62A, KĄPIELOWA 11, 13, 30, 34, 41, 43, 46, 46A, 47, 48, 49, 50, 50A, 50B, 51, 54, 54A, 56, 59, 61, 70, 71, 73, 75, KRZYŻANOWSKIEGO 41, 51, 53, LASOGÓRSKA 1, 1A, 3, 5A, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6I, 8, 8C, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21A, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 32, LUSIŃSKA 2, 2A, 3, 8, 9, 9A, 9B, 10, 11, 13, 15, 17, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 22, MOSZYŃSKIEGO 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 18A, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 27, 27A, 28, 28A, 29, 29A, 31, 32, 34, 36, 37, 37A, 37B, 37D, 38, 39, 40, 40A, 41, 42, 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 50A, 52, 52A, 52B, 52C, 54, 56, 62A, 62B, 62D, 68, 68B, 70, 70A, 70B, 72, 74, MUSZYŃSKIEGO 2, 3, 3A, 4, 6, 8, 10, 12, 14, NEUSSERA 4, 4A, 7, PIŁKARSKA 2, 2A, 3, 5, 7, 9, PYTLASIŃSKIEGO 30B, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44F, 44G, 44H, 46, 46A, 48, RABCZAŃSKA 4, 5, 6, 7, 8, 10, 16, SANATORYJNA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, STAROWIEJSKA 12A, 14, 20, 22, 32, 36, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 62D, WCZASOWA 3, 4, 5, 7, 8, WYPOCZYNKOWA 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 25A, 25B, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 44, 46, 48, 50, 52

Okręg nr 15 – Radna Bożena Zając

BOROWINOWA 40, 40E, 40H, 42, 42A, 42C, 44, 44A, 46, 48, 50, 52, CHAŁUBIŃSKIEGO 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 17, 17A, 18, 19, 26, 28, 30, 32, 34, 34A, 36, GORCZYNA 3, 4, 6, 9, 10, 11, 11A, 13, 15, 17, JELSKIEGO 6, 8, 9, 10, 11, 17, 20, JEŹDZIECKA 1, 2B, 4, 5, 7, 9, 9A, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15A, 15B, 17, ŁOBODOWSKIEGO 6, 8, 10, 12, 14, 14A, MERKURIUSZA POLSKIEGO 2, 2A, 2B, 6, 8, 10, 12, 16B, 18, 20, 20A, 22, 22A, 23, 23A, 25, 26, 27, 27A, 29, 33, 33A, 35, 37, 37A, MOCZYDŁO 1, 4, 6, 7, 7A, 7B, 8, 10A, 12, 13, 13A, 13B, 13C, 14, 14A, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 18A, 19, 19B, 20, 21, 22, 27, 29, MOROZEWICZA 2A, 2B, 3, 4, 4A, 4B, 5, 5B, 6, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 9, 10, 10A, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, MYŚLENICKA 62, 68, 68A, 70, 70A, 72, 76, 78, 78B, 80, 82A, 84A, 84B, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 101A, 101B, 102, 102A, 102B, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109A, 110, 111, 111A, 111B, 112, 113, 113A, 113B, 115, 116, 117A, 118, 118A, 119, 120, 121, 121A, 121B, 121C, 122, 123, 124, 127, 128, 128A, 130, 131, 132, 132A, 132B, 133, 133A, 134, 134A, 135, 136, 136A, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153A, 153B, 153E, NIEDŹWIEDZINY 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, OPALIŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, PERŁOWA 1, 2, 5, 7, 8, 9, PINOCCI 3, 4, 6, PODHALNIE 6, 8, 10, 10A, 12, PRZYRODNICZA 3, 4, 6, 8, SAWICZEWSKICH 1, 3, 5, 5A, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17A, 19, 21, 23, 25, 25D, 27, 29, SIARCZANOGÓRSKA 3, 3A, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24A, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 26E, 26G, 26H, 26I, 26J, 26K, 26LA, 26LB, 26LC, SIARCZKI 3, 5, 5A, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 16, SRZEDNICKIEGO 3, 5, 9, STAWISKO 2, 8, 8A, 8B, 10, 10B, 12, 12A, 15, TOPIARNIA 3, 4, 4A, 6, 9, WARSZEWICZA 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 26, ZARUSKIEGO 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11

Okręg nr 16 – Radna Dorota Kozak

CHAŁUBIŃSKIEGO 21, 25B, 25C, 27A, 29, 41, 43, 45, 45A, 47, 47A, 47B, 47C, 51A, 53, 55, 59, 61, 61A, 63, 64, 65, 67, 67A, 67B, 68, 69, 69A, 69C, 71, 73, 73A, 73B, 75, 75A, 77, 78, 79, 80, 80A, 82, 85, 85A, 85B, 86, 87, 87A, 87B, 87C, 87D, 87E, 87G, 87H, 89, 89A, 90A, 91, 92, 94, 95, 95A, 96, 96A, 96B, 106, 108, 108C, 110, 112, 114, 116, 116B, 116C, 116E, 118, 118B, 118C, 120, 120A, 120B, 120C, 120D, 120E, 120F, 120G, 120H, 120I, 120J, 120K, 120M, 120N, 120P, 120R, 120S, 120T, 120U, 120W, 122, 124, 124A, 126, 128A, 128B, 130, 130B, 130C, 130D, 132, 136, 138, 138A, 140, 142, CZYRNIAŃSKIEGO 4, 5, 7, 8, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 24, 26, DRUSKIENNICKA 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 18, FAMILIJNA 10, HYPTY 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11A, 13, 15, KRZYŻANOWSKIEGO 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 5B, 5C, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 9C, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 14B, 14D, 15, 16, 16A, 17, 17A, 18, 18A, 19, 20, 20A, 20D, 22, 22B, 24, 24A, 24B, 24C, 28, 29, 33, 35, 37, 39, ŁYSOGÓRSKA 1, 2, 3, 7, 9, 12, 14, 16, 18, MYŚLENICKA 180, 182, 182B, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193A, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 206, 209, 209A, 211, 213, 213A, 213B, 214, 215, 217, 218, 218A, 219, 220, 220B, 222, 222A, 223, 223A, 224, 224A, 225, 227, 228, 228A, 228B, 228C, 228D, 228E, 228G, 229, 229A, 229B, 230, 230B, 230C, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 239, 241, 245, 247, NIEWODNICZAŃSKIEGO 1, 3, 7, 9, 9C, 11, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 17C, 19, 19A, 21, 23, 23A, 25, 25A, 25E, 25F, 25G, 25H, 37, 37A, 37B, 39, 39A, 43, 43A, 43B, 43D, 45, 45A, 47, 49, 49A, 51, 51A, 53, 53A, 53B, 55, 55A, 57, 57A, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73A, 75, 79, 79A, 81, 81A, 83, 85, 87, 89, 89A, 91, 91A, 93, 95D, 97, 103, 103A, 105, 111, 113, 115, 119, 119A, 121, PYTLASIŃSKIEGO 2, 3, 4, 6, 6D, 7, 8, 10, 10A, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 27C, 28, 28A, 29, 29A, 29C, 29D, 31, 33, SZYBISKO 14, 15B, 16, 17, 18, 18A, 20, 21, 22, 22A, 24, 26, 28, 30, 32, 32A, 34, 34A, 34B, 34C, 34E, 36, 38, 40, UZDROWISKOWA 4, 5, 7, WRÓBLOWICKA 58, 60, 62, 63, 66

Okręg nr 17 – Radny Artur Markiewicz

ALEKSANDROWICZA 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 7, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 16B, 16C, 19, CZUCHNOWSKIEGO 3, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 28, DOROSZEWSKIEGO 3, 5, 11, 13, GOŚCINNA 1, 1A, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5G, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 9C, 10, 10B, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14E, 14G, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, GRZEPSKIEGO 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 5B, 5C, 6A, 7, 8, 10, 10A, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 34, 34A, 35, 35A, 36, 37, 37A, 37B, 38, 39, 40, 41, IWASZKIEWICZA 3, 7, 9, KOŹMIANA 3, 4, 5, 6, 7, KRZYŻAŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 13B, 13C, 14, 14A, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 22A, 23, 23A, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 26B, 27, 28, 30, 30A, 30B, 31, 32, 32A, 33, 35, 36, 36A, 36B, 37, 37A, 38, 39, 39A, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 50A, 52A, 52D, 54, 54A, 56B, 56D, 58, 60, 62, 64, 64B, 66, MATEMATYKÓW KRAKOWSKICH 133, 133A, 135, 135A, 135C, 139, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 153, 153A, 155, 157, 162, 164, 166, 172, 174, NIEWODNICZAŃSKIEGO 2, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G, 22H, 22I, 22J, 22K, 22M, 22N, 22P, 22R, 22S, 22T, 22U, 22W, 28, 30, 30A, 30B, 30C, 32, 38, 46, 48, 50, 52A, 54, 54A, 56, 58, 58A, 60, 60B, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 76A, 80, 80A, 80B, 82, 86, 86B, 90, 92, 94, 96, 98, 98A, 100, 100A, 102, 104, NOWICKIEGO 1, 2, 3, 4, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 15A, 16, 17, 17A, 17B, 17G, 18, 19, 22, 23, 25, 25B, 35, 35A, 37, 41, SYREŃSKIEGO 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 19A, 19B, 20, 20A, 20C, 21, 22, 22B, 23, 24, 27, 27A, 27B, 27C, 27E, 27F, 28, 29, 29A, 30, 31, 32, 34, ZBYDNIOWICKA 43, 47

Okręg nr 18 – Radny Józef Dziedzic

BOGDANOWSKIEGO 2, 4A, 7, 7A, 11, 14, 14A, 14B, CHRZANOWSKIEGO 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 24, 25, 26, 28, 28A, 30, 30D, 32, 33, 33A, 35, 36, 39, 40, 42, 43A, 43B, 43C, 45, 45A, 47, 48, 55, 57, 128A, DRÓŻKA 4, 12, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 16E, 17, 17A, 18, 19, 21, 21A, 25, 27, 29, 29A, 31, 31A, 33, 33A, 33B, 33C, 35B, 35D, 36, 37, 37C, 37D, 37E, 38, 39, 45, 47, GILOWA 1, 1A, 1B, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 14, 18, 20, 22, GOŁĄBA 4, 4A, 8, 10, 10A, 12A, 14, 16, 16A, 16B, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 20, 20B, 20D, 21, 21A, 21B, 21C, 22B, 23, 24, 25, 26, 26A, 28, 30, KENARA 34, LANDAUA 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 10, 10A, 11, 12, 12A, 13A 14, 14A, 16, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 20, 21, 21A, 21B, 22, 22A, 22B, 22D, 23, 24, 26, 26A, 28, 29, 29A, 30C, 32, 33, 34, 37, 39, 39C, 41, 43, 43A, 45, 47, LEI 2, 7, 9, 11, 11A, 12, 13, 13A, 13B, 15, MATEMATYKÓW KRAKOWSKICH 2, 2A, 4, 6B, 6D, 8, 10, 11, 12, 12A, 14, 14D, 14E, 14F, 16, 16B, 17, 18, 21, 24, 26, 27, 27A, 44, 46, 49, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64A, 65, 65A, 66, 67, 68, 71, 71A, 72, 72A, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79C, 80, 82, 82A, 84, 88, 89, 91, 91A, 93, 94, 94A, 96, 96A, 97, 98, 98A, 99, 100, 100A, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 113, 116, 117, 118, 119, 120, 120A, 121, 122, 122A, 123, 125, 127, 129, 140, NIEWODNICZAŃSKIEGO 108, 110, 118, 120, 122, 123, 124, 124A, 126, 126A, 128, 129, 130, 131, 134, 134A, 134B, 135, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 145, 145A, 146, 146A, 147, 147A, 147B, 147C, 148, 155, 157, OPIALA 4, SZARSKIEGO 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 20A, 22, 26, WRÓBLOWICKA 15, 19, 23, 23A, 23B, 27, 27A, 29, 31, 33, 33A, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 69, 71, ZBYDNIOWICKA 1, 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 8, 9, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 12A, 14, 14B, 15, 15A, 15B, 15C, 16, 16A, 17, 17A, 18, 19, 19A, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 35

Okręg nr 19 – Radny Rafał Oświęcimka

FAMILIJNA 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 11, 11A, 11B, 12, 13B, HERBOWA 1, 3, 5, 9, 11, 12, 15, 15A, 15B, 15C, 15E, 15F, 17, 18, 19, 21, 24, 33, 35, IWONICKA 5, 7, JAR 2, 3A, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 18, KORCZYŃSKIEGO 4, 5, 6, 8, KOTOWSKIEGO 3, 4, 5, 7, 8, 9, KSIĘDZA KAJZERA 2, 4, 12, 12A, 14, 18, 24, 26, 28, LECZNICZA 4, 4A, 11A, 19C, 19D, MICHALIKA 8, 10, MIRTOWA 2, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22, MYŚLENICKA 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153C, 153D, 155, 159, 161, 163, 164, 165, 165A, 166, 167, 167A, 167B, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 175A, 176, 177, 179, 181, NAŁĘCZOWSKA 1, 3, 4, 6, 10, 12, 18, 18A, 20, PARAFIALNA 3, 5, 7, PODGÓRKI 7, 7B, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 20A, 20B, 20C, 20E, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 36, 36A, 36B, 37, 38, 38A, 38B, 39, 39D, 41A, 44, 44A, 45, 45B, 46, 47A, 48, 48A, 49, 50, 50A, 50B, 50E, 51, 51B, 52, 52A, 52B, 52E, 52F, 54, 54A, 56, 57, 57A, 57B, 57D, 58, 58B, 60, 61, 62, 63, PROFESORA BOCHNAKA 2, 2A, 3, 4A, 5, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 13B, 14A, 15, 15A, 16, 17, 18, 25A, RYMANOWSKA 3, 4, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F, 5G, 6, 7, 7A, 8, 10, SAWICZEWSKICH 2, 4, 4A, 4B, 6, 6A, 8, 10, 12, 12A, 12B, 14A, 16, 16A, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 30A, 31A, 31B, 31J, 32, 33, 36, 38, 39, 39A, 39B, 41, 41A, 42, 44, 45, 46, 46A, 52, 52A, 54, 54A, 56, 56A, 56C, 56D, 56G, 56H, 56I, 60, SIARCZANOGÓRSKA 27, 28A, 28B, 29, 30, 30A, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42A, 43, 45, SOBONIOWICKA 1A, 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 13, 13B, 15, 17, 17A, 17B, 19, 19A, 19B, 21, 25, 25A, 27, STEPOWA 1, 1A, 1B, 3, 3A, 3C, 4, 5, 6, 6G, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 9, 9A, 9C, 9D, 10, 11, 12A, 14, 15, 15A, 18, 18A, 20, 21, 21A, 21B, 22, 22A, 22B, 23, 23A, 25A, 25B, 26, 27, 27A, 28, 28A, 28B, 29, 30, 31, 31E, 32, 34, 34C, 34D, 34E, 34J, 36, 36A, 38, 38A, 42, SZYBISKO 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8A, 9, 10, 12, TRUSKAWIECKA 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, WIERCHOWA 1, 3, 5, 6, 8, WRÓBLOWICKA 11, 24, 32, 32A, 32C, 32D, 34, 34A, 36, 36A, 38, 38B, 38C, 40, 40A, 42, 44, WYRWA 6B, 6C, 6D, 6E, 6G, 8, 8A, 8B, 8C, 8E, 8F, 8G, 10, 10A, 10B, 10D, 10E, 11, 11A, 12, 12A, 13, 13A, 13B, 21, 23

Okręg nr 20 – Radny Andrzej Adamus

BEŁZY 3, 13, DO LUBONI 61, 67, 67C, 67D, 73, 73B, 75, DROGA ROKADOWA 1, 4, 4A, 4B, 6, 6A, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 20, 24, 27, 31, 32, GEOLOGÓW 5, 7, 7A, 7E, 7F, 8, 9, 9A, 10B, 10C, 11, 12B, 13A, 17, 19, 20, 21, 21A, 25, 26, 27, 27A, 29, 30, 31, 36, 38, 39, 41, 43, 47, 47A, GOLKOWICKA 1, 3A, 3B, 4, 6, 8, 8C, 9, 10, 12, 12A, 12C, 12D, 12F, 12G, 12H, 14, 14L, 17, 22, 24, 24A, 25, 27, 31, 36, 38, GOMBROWICZA 6, 6A, 6D, 6G, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, GRAWERSKA 2G, 2H, 2J, 4, 6, 7, 8, 9, KENARA 16A, 16C, 18, 23, 24, 35, 35A, 35C, 36, 37, 39, 41, 41A, 43, KURYŁOWICZA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 13B, 14, 15, 16, 16C, 18, 19, 20, 22, 22A, 23, 25, 25A, 25B, 25C, 26A, 27, 27C, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 35A, 39, 41, 42, 43, 44, 44A, 45, 45A, 46, 47, 48, 48A, 49, 50, 51, 51A, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57A, 58, 58A, 58B, 58D, 59, 62, 63, 63A, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 73A, 73E, 73F, 77, 81, 82, 83, 84, 85, 85A, 86, 86A, 86B, 87, 88, 89, 90, 90A, 91, 92, 96, 98, 98A, 99, 100, 100F, 100G, 101, 103, 105, 107, 111, 111A, 111B, 111C, 111D, 113, 115, 117, 117A, 117B, 117C, 119, 119A, 121, 121A, 123, MIAROWA 1, 4, 4A, 4B, 4D, 6, 8, 10, 10A, 10B, 11, 11B, 12, 14, 16, 16A, 19, 20, 24, 25, 26, 28, 28A, 28B, 29B, 29BA, 29C, 29D, 29E, 29F, 30, 30B, 31A, 31B, 32, 32B, 33, 33A, 34, 34A, 35, 35B, 36, 37, 37A, 37B, 39, NA POKUSIE 3, 5, 6, NAD FOSĄ 1, 2, 6, 8, 10, 11, 11C, 11D, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 35, 40, 41, 42, 43, 44, 64, 64A, 64B, 64C, 68, ORSZAŃSKA 3, 5, 6, 7, 8, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 23, 25, 25A, 25C, 25CA, 25D, 25DA, 25E, 25EA, 25F, 25FA, 26, 27, 28, 30, 30A, 32, 33, 33A, 34, 34D, 35, 36, 37, 42, 42A, 43, 44, 47, 47A, 48, 50, 54, 54A, 56, 59, OSTERWY 22, 24, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 37B, 37C, 38B, 40, 40A, 41, 42, 42A, 43, 43A, 43B, 44, 45, 45A, 47, 47A, 48, 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 49E, 49F, 50, 53, 54, 54A, 54B, 54C, 54E, 56, 58, 62, 64, 66, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 84, RYTOWNICZA 1, 4, 5, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 7G, 9, 11, 11A, SZCZAWNICKA 3, 4, 5, 7, 9B, 10, 10B, 11, 11A, 11B, 12, 12B, 12C, 13, 13A, 13B, 14, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 28A, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 37A, 37B, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, TUCHOWSKA 98, 99, 99A, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 115A, 115B, 115C, 116, 116B, 117, 118, 119, 121, WYŻYNNA 12F, 12G, 14, 14A, 14B, 14E, 14F, 16, 16A, 16B, 18, 18A, 20, 20B, 20C, 20E, 20G, 20H, 22, 22A, 24, 25, 26, 26A, 26B, 28, 28D, 30, 30B, 32, 32A, 32C, 32F, 32G, 34, 34A, 34B, 34C, 34D, 34E, ZDROJOWA 4, 6, 8, 9, 9A, 11, 15, 22, 26

Okręg nr 21 – Radny Grzegorz Dmytrzak

BARYCKA 5, 5A, 5B, 5C, 7, 11, 13A, 15, 17, 21, BEDNARSKA 13K, 13KA, 13KB, 13L, BERDYCZOWSKA 1, 2, BLACHARSKA 8, 12, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 24, 26, 28, 32, CHANIECKIEJ 3, 3B, 5, 7, 8, 9, 15, 15C, 18, 19, 19A, 20, 20A, 24, 30, DRUŻBACKIEJ 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 26A, 26B, 27, 27A, 29, 29A, 30, 30A, 30B, 31, 31A, 32, 33, 37, 38, 41, 42, 44, 44A, 46, 47, 47B, 48, 49, 51, 52, 52A, 53, 53A, 56, 57, 58, 59, 59B, 59C, 59E, 59F, 59G, 59J, 61, 63, 67, 68, 70, 75, 77, 77A, 79, 79A, 83, 85, 86, 86A, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 97, 98, 99, 101, 101A, 102, 103, 104, 105, 105B, 106, 107, 107A, 108, 110, 112, 114, 127, GACKI 8, 15, GĄSIOROWSKIEGO 1, 4, 5, 6, 7, 9, 9A, 10, 11, 14, 15, 17, GRUSZCZYŃSKIEGO 3, 3A, 3B, 4, 5, 7, 9, 9A, 11, 12, 13, 16, 21A, 21B, 21C, 21H, 21J, 36, 42, 44, 46, 47, 48, 48A, 49, 54, 58, 60, 61, 63, HALLERA 13, 15A, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 34, 36, 40, HARCERZY KRAKOWSKICH 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 14, 16, 18, 18A, 20, 22, 24, 24A, 26, HOBORSKIEGO 1, 1A, 3, 7, 13, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 16A, 18, 20, JAROCKIEGO 1, 1B, 2, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 9B, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20B, 24, JASIUKOWICZA 4, 6, 8, KOSOCICKA 73, 75, 79, KOSZUTKI 2D, 4, 9, 10, 10A, 12, 12A, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 16, 16A, 19, 19A, 19D, 19E, 19F, 19G, 19H, 19I, 19J, 19K, 21, 21A, 23, 23A, 23B, 23C, 23D, 23E, 23F, 23G, 23H, 23I, 23K, 23L, 23M, 23N, 36, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 79, 79A, 79B, 79C, 107A, KRZEMIENIECKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6B, 6C, 7, 8, 8C, 10, 12, 14, 29, 35, 35A, 36, 37, 40, 41, 49, 55, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 72, 74, 81, 83, KUKIEŁEK GOLKOWICKICH 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, LANDE 1B, 3, 4, 5, 6, 7, MALINOWSKIEGO 2, 4, 5, 5A, 5B, 8, 9, 10A, 12, 13, 15, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 23, 25, NA OBRYDKI 2, 3, 4, 4A, 5, 7, 9, 9A, 9B, 11, 19, NIEBIESKA 33, 35, 37, 41, 53, 64, 66, OSTERWY 3, 5, 6, 6A, 7, 9, 9A, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19A, 20, 21, 23, PAJDAKA 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, PAWŁOWSKIEGO 10, RATAJSKIEGO 3, 4, 5, SCHÖNBORNA 2, 2C, 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 14A, 15, SCZANIECKIEJ 14, 17, 27, 29, 31, 31B, 40, 44, 46, 50, SZCZEGÓW 3, 3A, 3B, 5, 19, 19A, 21, 21A, 23, 23A, 25, 25A, 33, SZTAUDYNGERA 3, 4, 4A, 5, 6, 8A, 10, 10A, 11, 12, ŻELAZOWSKIEGO 2, 4, 6, 7, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 10, 10A, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 28A, 29, 31, 32, 33, 35, 35A, 35B, 35C, 35D, 35E, 35F, 35G, 35H, 35I, 35J, 35K, 39, 39A, 39D, 39E, 39F, 39G, 41, 44, 46, 46A, 47, 48, 48A, 49, 50, 51, 51A, 51B, 52, 52A, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 64, 64A, 66, 66A, 72, 74, 89, 89A, 96, 102, 106

Ostatnia sesja Rady Dzielnicy X:
24 września 2020, 18:30, w sali OSS Opatkowianka przy ul. Inicjatywy Lokalnej 5

zobacz projekt porządku obrad Zobacz projekt porządku obrad
zobacz skany projektów uchwał Zobacz projekty uchwał

Paczkomat Urząd 24 Koronawirus - plakat informacyjny

Ogłoszenia

Zobacz ogłoszenia

Płać podatki w Krakowie

Karta Krakowska

Budżet Obywatelski 2020 głosowanie

Akcja Jestem Aktywny - wsparcie krakowskiego biznesu

Konsultacje Społeczne dotyczące programu aktywności-społecznej i integracji osób starszych na lata 2021-2025

Plebiscyt Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi

Budżet obywatelski - edycje wcześniejsze

Razem w walce o czyste powietrze

EkoRewolucja w Krakowie

Obwieszczenie dotyczące lasów

Program inwestycyjny dla dzielnic Krakowa - Budowa Infrastruktury Sanitarnej

Program usuwania azbestu

Woda ogrzewana ciepłem sieciowym

Akcja Kierunek Sport

Światowe Dni Młodzieży

Komunikat Policji

Dane osobowe - apelujemy o ostrożność

Telefony alarmowe w razie powodzi

Wykaz dzielnicowych

Bezpiecznie pod wodą

Stop dla nielegalnego graffiti

Porady dla seniorów

Zmiana ogrzewania - program osłonowy

Ośrodek pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Czas - nie lekceważ zagrożenia

Akcja MOPS Pora na aktywność

Akcja szczepienia lisów

Rodzinne pływanie

Pomoc psychologiczna

Anonimowi narkomani online

Anonimowi narkomani

Grota solna

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu

Powiedz stop rakowi jelita

Co ma piernik do wiatraka - gra terenowa

Konkurs Patroni Krakowskich Ulic

Muzyczne podwieczorki w Swoszowicach

Klub Kliny

Czytanki na czasie

Wyprawki czytelnicze

Kraków czyta

Informacja o projekcie PROAKTYWNI z POWER-em

Płatne staże z możliwością zatrudnienia

Program Dobry Czas na Biznes

Bezpłatne szkolenia i staże

Program Gotuj po hiszpańsku

Płatne staże z możliwością zatrudnienia

Program aktywizacji zawodowo-edukacyjnej Aktywna Przyszłość

Bezzwrotna dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Program Rozwój i Praca

Jesień z Symbiozą

Powszechny spis rolny - rok 2020

Kupuj świadomie - Akcja Produkt Polski

Uniwersytet Trzeciego Wieku - rekrutacja

Przebudowa ulicy Myślenickiej - informacje

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Soboniowice 2, Rajsko 2 i Barycz 2

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Wróblowice 2

Spotkania z lekką atletyką

Krakowskie Kluby Rodziców

Elektrobrygada MPO

Pogromcy Bazgrołów

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję