• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X Liderem inwestycyjnym w Krakowie 2015-2018

Komisje Rady Dzielnicy X

Komisja Bezpieczeństwa

  1. Drąg Andrzej – Przewodniczący
  2. Łatka Andrzej
  3. Pogoda-Tota Agnieszka

Komisja Budżetowa

  1. Balicki Andrzej – Przewodniczący
  2. Dąbska Elżbieta
  3. Markiewicz Artur
  4. Oświęcimka Rafał
  5. Pogoda-Tota Agnieszka

Komisja Edukacji, Sportu i Rekreacji

  1. Adamus Andrzej
  2. Dmytrzak Grzegorz
  3. Kaczmarczyk Konrad
  4. Łatka Andrzej – Przewodniczący
  5. Markiewicz Artur

Komisja Infrastruktury Drogowej i ds. Obiektów Zabytkowych

  1. Balicki Andrzej
  2. Dąbska Elżbieta
  3. Dziedzic Józef
  4. Kozak Dorota
  5. Kuczaj Angelika
  6. Murzyn Tadeusz – Przewodniczący
  7. Rejek Dariusz

Komisja Inicjatyw Lokalnych i ds. Budżetu Obywatelskiego

  1. Dmytrzak Grzegorz
  2. Kaczmarczyk Konrad – Przewodniczący
  3. Kuczaj Angelika
  4. Rejek Dariusz

Komisja Kultury

  1. Galas Dominik
  2. Kuczaj Angelika
  3. Rejek Dariusz
  4. Rymont Adam – Przewodniczący
  5. Zając Bożena

Komisja Mieszkalnictwa

  1. Balicki Andrzej
  2. Dmytrzak Grzegorz
  3. Drąg Andrzej
  4. Dziedzic Józef – Przewodniczący
  5. Łatka Andrzej

Komisja Ochrony Środowiska

  1. Adamus Andrzej
  2. Kozak Dorota – Przewodnicząca
  3. Oświęcimka Rafał
  4. Rejek Dariusz

Komisja Planowania Przestrzennego

  1. Adamus Andrzej – Przewodniczący
  2. Dziedzic Józef
  3. Galas Dominik
  4. Kozak Dorota
  5. Oświęcimka Rafał

Komisja Polityki Senioralnej i Pomocy Społecznej

  1. Kuczaj Angelika
  2. Liszka Wojciech
  3. Łatka Andrzej
  4. Nazimek Anna – Przewodnicząca.
  5. Zając Bożena

Komisja Ochrony Zdrowia i ds. Osób Niepełnosprawnych

  1. Dąbska Elżbieta – Przewodnicząca
  2. Kaczmarczyk Konrad
  3. Nazimek Anna

Komisja Rewizyjna

  1. Dąbska Elżbieta
  2. Drąg Andrzej
  3. Murzyn Tadeusz
  4. Pogoda-Tota Agnieszka – Przewodnicząca
  5. Rymont Adam – Przewodniczący

Ostatnia sesja Rady Dzielnicy X:
28 maja 2020, 17:00, sesja nadzwyczajna, w sali OSS Opatkowianka, ul. Inicjatywy Lokalnej 5

zobacz projekt porządku obrad
zobacz projekty uchwał

Ogłoszenia

 

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję