• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X jest również dostępna na Facebooku

Komisje Rady Dzielnicy X

Nagranie z posiedzenia Komisji Promocji, Kontaktów z Mieszkańcami i Kultury z dnia 23.11.2021: plik mp3

Nagranie z posiedzenia Komisji Ochrony Zdrowia i ds. Osób Niepełnosprawnych z dnia 25.11.2021: plik m4a

Komisja Bezpieczeństwa

  1. Drąg Andrzej – Przewodniczący
  2. Galas Dominik
  3. Łatka Andrzej
  4. Pogoda-Tota Agnieszka

Komisja Budżetowa

  1. Balicki Andrzej – Przewodniczący
  2. Dąbska Elżbieta
  3. Markiewicz Artur
  4. Oświęcimka Rafał
  5. Pogoda-Tota Agnieszka

Komisja Edukacji

  1. Adamus Andrzej
  2. Dziedzic Józef
  3. Kuczaj Angelika
  4. Pogoda-Tota Agnieszka
  5. Zając Bożena – Przewodnicząca

Komisja Infrastruktury Drogowej i ds. Obiektów Zabytkowych

  1. Balicki Andrzej
  2. Dmytrzak Grzegorz – Przewodniczący
  3. Dziedzic Józef
  4. Kozak Dorota
  5. Kuczaj Angelika
  6. Murzyn Tadeusz
  7. Rejek Dariusz

Komisja Inicjatyw Lokalnych i ds. Budżetu Obywatelskiego

  1. Dmytrzak Grzegorz
  2. Kaczmarczyk Konrad
  3. Kuczaj Angelika – Przewodnicząca
  4. Rejek Dariusz
  5. Zając Bożena

Komisja Ochrony Środowiska

  1. Adamus Andrzej
  2. Kozak Dorota – Przewodnicząca
  3. Oświęcimka Rafał
  4. Rejek Dariusz
  5. Zając Bożena

Komisja Ochrony Zdrowia i ds. Osób Niepełnosprawnych

  1. Dąbska Elżbieta – Przewodnicząca
  2. Kaczmarczyk Konrad
  3. Markiewicz Artur
  4. Nazimek Anna
  5. Zając Bożena

Komisja Planowania Przestrzennego

  1. Adamus Andrzej – Przewodniczący
  2. Galas Dominik
  3. Kozak Dorota
  4. Markiewicz Artur
  5. Oświęcimka Rafał

Komisja Polityki Senioralnej i Pomocy Społecznej

  1. Kuczaj Angelika
  2. Liszka Wojciech
  3. Łatka Andrzej
  4. Nazimek Anna – Przewodnicząca
  5. Zając Bożena

Komisja Promocji, Kontaktów z Mieszkańcami i Kultury

  1. Adamus Andrzej
  2. Drąg Andrzej
  3. Oświęcimka Rafał – Przewodniczący
  4. Rejek Dariusz
  5. Rymont Adam

Komisja Rewizyjna

  1. Dąbska Elżbieta
  2. Dmytrzak Grzegorz
  3. Drąg Andrzej
  4. Kozak Dorota
  5. Rymont Adam – Przewodniczący

Komisja Sportu i Rekreacji

  1. Adamus Andrzej
  2. Dmytrzak Grzegorz
  3. Kaczmarczyk Konrad
  4. Łatka Andrzej – Przewodniczący
  5. Markiewicz Artur

Najbliższa sesja Rady Dzielnicy X:
30 listopada 2021 r., 18:00, w sali konferencyjnej KS Wróblowianka, ul. Wróblowicka 58, w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

zobacz projekt porządku obrad Zobacz projekt porządku obrad
zobacz skany projektów uchwał Zobacz skany projektów uchwał
zobacz zdjęcie projektu uchwały Zobacz zdjęcie projektu uchwały

Centrum Kultury Podgórza Karta Krakowska Budżet obywatelski

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję