• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X jest również dostępna na Facebooku

Komisje Rady Dzielnicy X

Komisja Bezpieczeństwa

  1. Drąg Andrzej – Przewodniczący
  2. Galas Dominik
  3. Łatka Andrzej
  4. Pogoda-Tota Agnieszka

Komisja Budżetowa

  1. Balicki Andrzej – Przewodniczący
  2. Dąbska Elżbieta
  3. Markiewicz Artur
  4. Oświęcimka Rafał
  5. Pogoda-Tota Agnieszka

Najbliższe posiedzenie – 15.12.2022 r.

Komisja Edukacji

  1. Adamus Andrzej
  2. Dziedzic Józef
  3. Kuczaj Angelika
  4. Pogoda-Tota Agnieszka
  5. Zając Bożena – Przewodnicząca

Najbliższe posiedzenie – 7.12.2022 r.

Komisja Infrastruktury Drogowej i ds. Obiektów Zabytkowych

  1. Balicki Andrzej
  2. Dmytrzak Grzegorz – Przewodniczący
  3. Dziedzic Józef
  4. Kozak Dorota
  5. Kuczaj Angelika
  6. Murzyn Tadeusz
  7. Rejek Dariusz

Najbliższe posiedzenie – 5.12.2022 r.

Komisja Inicjatyw Lokalnych i ds. Budżetu Obywatelskiego

  1. Dmytrzak Grzegorz
  2. Kaczmarczyk Konrad
  3. Kuczaj Angelika – Przewodnicząca
  4. Rejek Dariusz
  5. Zając Bożena

Komisja ds. Młodzieży i Innowacji

  1. Dziedzic Józef
  2. Galas Dominik – Przewodniczący
  3. Kuczaj Angelika

Najbliższe posiedzenie – 7.12.2022 r.

Komisja Ochrony Środowiska

  1. Adamus Andrzej
  2. Kozak Dorota – Przewodnicząca
  3. Oświęcimka Rafał
  4. Rejek Dariusz
  5. Zając Bożena

Najbliższe posiedzenie – 5.12.2022 r.

Komisja Ochrony Zdrowia i ds. Osób Niepełnosprawnych

  1. Dąbska Elżbieta – Przewodnicząca
  2. Kaczmarczyk Konrad
  3. Markiewicz Artur
  4. Nazimek Anna
  5. Zając Bożena

Komisja Planowania Przestrzennego

  1. Adamus Andrzej – Przewodniczący
  2. Galas Dominik
  3. Kozak Dorota
  4. Markiewicz Artur
  5. Oświęcimka Rafał

Komisja Polityki Senioralnej i Pomocy Społecznej

  1. Kuczaj Angelika
  2. Liszka Wojciech
  3. Łatka Andrzej
  4. Nazimek Anna – Przewodnicząca
  5. Zając Bożena

Komisja Promocji, Kontaktów z Mieszkańcami i Kultury

  1. Adamus Andrzej
  2. Drąg Andrzej
  3. Oświęcimka Rafał – Przewodniczący
  4. Rejek Dariusz
  5. Rymont Adam

Komisja Rewizyjna

  1. Dąbska Elżbieta
  2. Dmytrzak Grzegorz
  3. Drąg Andrzej
  4. Kozak Dorota
  5. Rymont Adam – Przewodniczący

Najbliższe posiedzenie – 15.12.2022 r.

Komisja Sportu i Rekreacji

  1. Adamus Andrzej
  2. Dmytrzak Grzegorz
  3. Kaczmarczyk Konrad – Wiceprzewodniczący
  4. Łatka Andrzej – Przewodniczący
  5. Markiewicz Artur

Komisje Rady Dzielnicy X Swoszowice (8 kadencja) – Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa – BIP MK

Ostatnia sesja Rady Dzielnicy X:
23 listopada 2022 r., 18:00, w siedzibie Rady Dzielnicy X przy ul. Inicjatywy Lokalnej 5, w trybie stacjonarnym.

zobacz listę podjętych uchwał

Centrum Kultury Podgórza Karta Krakowska Budżet obywatelski

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję