• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X jest również dostępna na Facebooku

IV Mistrzostwa Dzielnicy X w Szachach

dodano: 31.5.2017, 9:18 · Kategorie: Aktualności, Sport

Iwan Nikobenko z Ukrainy został nowym szachowym mistrzem Dzielnicy X. W turnieju, zorganizowanym już po raz trzeci w Klubie Kliny (placówka Centrum Kultury Podgórza), uczestniczyło 31 zawodniczek i zawodników, zarówno reprezentujących kluby szachowe, jak i zupełnych amatorów. Trwające niemal 6 godzin zmagania, które jak zwykle perfekcyjnie przygotował i prowadził sędzia FIDE Mariusz Stanaszek, były, też jak zwykle, bardzo zacięte. Zwycięzca klasyfikacji open, wspomniany już Iwan Nikobenko, wyprzedził Ariela Pasionka (LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne) oraz Piotra Dekordę (KKSz Kraków). W klasyfikacji juniorów (rocznik 2003 i młodsze) najlepszy okazał się Arkadiusz Piwowarczyk (MAT Myślenice). Drugie miejsce zajął Adam Kuśmider a trzecie Anna Kumela (oboje niezrzeszeni).

Puchary, okolicznościowe statuetki i nagrody rzeczowe zwycięzcom wręczał Maciej Nazimek, przewodniczący Dzielnicy X, która była też sponsorem mistrzostw.

IV Otwarte Mistrzostwa Dzielnicy X w Szachach 27.05.2017:

Miejsce Imię i nazwisko Klub Liczba punktów
1. Iwan Nikobenko niezrzeszony 6,5
2. Ariel Pasionek LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 5
3. Piotr Dekorda KKSz Kraków 5
4. Zbigniew Gregulski KKSz Kraków 5
5. Władysław Kowalewski KKSz Kraków 5
6. Rafał Chodarcewicz niezrzeszony 4,5
7. Maciej Jajte-Pachota KKSz Kraków 4,5
8. Jerzy Jajte-Pachota KS Cracovia 1906 Kraków 4,5
9. Tomasz Szczepanik KS Korona Kraków 4,5
10. Andrzej Dragan niezrzeszony 4,5
11. Antoni Lewczuk MPZSzach Kraków 4
12. Rafał Czyżykiewicz TKKF Drogowiec Kraków 4
13. Arkadiusz Piwowarczyk MAT Myślenice 4
14. Bartłomiej Piwowarczyk MAT Myślenice 4
15. Janusz Kalita niezrzeszony 4
16. Ireneusz Grochola niezrzeszony 3,5
17. Tadeusz Olkuski KKSz Kraków 3,5
18. Jacek Bylica niezrzeszony 3,5
19. Józef Wąsik KS Korona Kraków 3
20. Marcin Jaworski MPZSzach Kraków 3
21. Lucjan Podwika niezrzeszony 3
22. Adam Kuśmider niezrzeszony 3
23. Anna Kumela niezrzeszony 3
24. Marek Werewka-Front niezrzeszony 3
25. Piotr Wójcicki niezrzeszony 2,5
26. Maciej Nazimek niezrzeszony 2
27. Kacper Pabian niezrzeszony 2
28. Karol Szwed niezrzeszony 2
29. Krzysztof Cieśla niezrzeszony 2
30. Aleksandra Kumela niezrzeszony 1,5
31. Karolina Pabian niezrzeszony 1,5

Ostatnia sesja Rady Dzielnicy X:
23 listopada 2022 r., 18:00, w siedzibie Rady Dzielnicy X przy ul. Inicjatywy Lokalnej 5, w trybie stacjonarnym.

zobacz projekt porządku obrad
zobacz skany projektów uchwał

Centrum Kultury Podgórza Karta Krakowska Budżet obywatelski

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję