Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). OK
Jugowice·Kliny·Kosocice·Opatkowice·Rajsko·Soboniowice·Swoszowice·Wróblowice·Zbydniowice

Rada Dzielnicy

Adres
ul. Inicjatywy Lokalnej 5
Opatkowice, 30-499 Kraków

Telefony
12 264 92 01
12 264 90 75

Fax
12 264 90 77

E-mail
rada@dzielnica10.krakow.pl

  • Aktualności
  • Rada Dzielnicy
  • Informacje o Dzielnicy
  • Czasopismo

7. Bieg Swoszowicki

Zapraszamy na Bieg Swoszowicki, którego 7-ma edycja odbędzie się 26 maja 2019 roku. Impreza ta jest dziś jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w Krakowie, w której w ostatnich latach rokrocznie bierze udział ponad 1000 uczestników.

Zawody po raz kolejny rozegrane zostaną na dystansie 10 km (Bieg Główny) oraz na krótszych o trasach o długości: 5 km (Swoszowicka piątka) i 1,6 km (Rodzinna mila). Nie zabraknie także przyciągających całej rodziny biegów dla dzieci na dystansach od 50m do 400m. Miasteczko biegowe, start i meta biegów zlokalizowane będą przy ulicy Inicjatywy Lokalnej w Krakowie. Wśród wszystkich zawodników Rodzinnej mili zostanie rozegrana dodatkowa rywalizacja o tytuł najszybszej Swoszowickiej Rodziny, a wśród zawodników biegu głównego zorganizowana zostanie dodatkowa kategoria o tytuł Najszybszej Mieszkanki i Mieszkańca naszej Dzielnicy X Swoszowice. Nagrodzeni zostaną także najszybsi uczestnicy w swoich kategoriach wiekowych.

Więcej informacji o wydarzeniu pod linkiem: https://itmbw.pl/bieg-swoszowicki

Zapisy na bieg: https://dostartu.pl/7-bieg-swoszowicki-v2895.pl.html

Relacja z zeszłorocznej edycji: https://itmbw.pl/6-bieg-swoszowicki-za-nami/

7. Bieg Swoszowicki organizowany jest pod Honorowym Patronatem Pana Piotra Ćwika - Wojewody Małopolskiego i Pana Tomasza Urynowicza - Wicemarszałka Województwa Małopolskiego. Do Partnerów wydarzenia należą Miasto Kraków, Dzielnica X Swoszowice i Klub Sportowy Opatkowianka. Bieg organizowany jest pod Patronatem medialnym Radia Kraków i Swoszowickiego Portalu Informacyjnego.

© 2019 Dzielnica X Miasta Krakowa