• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X jest również dostępna na Facebooku

Wybierz kategorię: Wszystkie · Aktualności · Ogłoszenia: Miejskie · Bezpieczeństwo · Kultura · Społeczne · Sport · Zdrowie · Pozostałe

Zarząd

Dariusz Rejek – Członek Zarządu Rady Dzielnicy X

dodano: 25.3.2019, 16:24 · Kategorie: Radni, Zarząd
Dariusz Rejek – Członek Zarządu Rady Dzielnicy X

Rok urodzenia: 1969.

Stan rodzinny: żonaty, troje dzieci.

Wykształcenie: wyższe – magister inżynier AGH

Praca zawodowa: własna działalność gospodarcza.

Doświadczenie w pracy samorządowej: radny Dzielnicy X w latach 2014-2018.

Zainteresowania, hobby, inne pola działalności społecznej:
fotografia, sport uprawiany amatorsko, góry, szeroko pojęte działania z zakresu profilaktyki zdrowotnej.

Jako radny z osiedla Jugowice największy nacisk chciałbym położyć na problemy mieszkańców tego osiedla. Podstawowe zadania na najbliższą kadencję to:

  • budowa ulicy Kazimierza Kierzkowskiego od ulicy gen. Antoniego Szyllinga do ulicy gen. Józefa Kustronia wraz z infrastrukturą,
  • dokończenie trwających prac nad powstaniem Klubu Kultury Jugowice w budynku dworca PKP,
  • nadzór nad remontem i rozbudową węzła drogowo-kolejowego w ciągu ulicy Kąpielowej, optymalna z punktu widzenia mieszkańców przebudowa wylotu ulicy Armii Kraków w tym rejonie,
  • doprowadzenie do fachowej analizy i przebudowy organizacji ruchu drogowego w obrębie osiedla Jugowice: bezpieczne i nieuciążliwe parkowanie, odcinki jednokierunkowe, kontrapasy dla rowerów, ograniczenie ruchu tranzytowego,
  • dalsza poprawa estetyki osiedla: kolejne inwestycje w zieleń, remonty bieżące,
  • integracja i zwiększenie aktywności obywatelskiej mieszkańców.

W zakresie całej dzielnicy interesuje mnie szeroko pojęta ochrona środowiska, poprawa infrastruktury oraz praca nad integracją mieszkańców Dzielnicy X.

Moje dotychczasowe dokonania:

  • remont nawierzchni sięgaczy ulicy gen. Józefa Kustronia,
  • kompleksowy remont chodnika przy ulicy Jugowickiej,
  • doposażenie ogródka jordanowskiego przy ulicy gen. Antoniego Szyllinga: pierwszy w Dzielnicy X zestaw do Street Workaut,
  • zagospodarowanie pasa zieleni w ciągu ulicy Armii Kraków,
  • koordynacja na terenie Dzielnicy X programu pilotażowego Błękitny Węgiel – testów niskoemisyjnego paliwa.

Tel.: 501 696 789

E-mail: dariusz.rejek@wp.pl

Okręg wyborczy nr 11:

ARMII „KRAKÓW” 1, 3, 5, 7, 7A, 9, 13, 13A, 15, 17, 19, 23, CIEPŁA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, CIOŁKOSZA 1, 2, 3, 4, 7, 7A, 9, 11, 11A, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 11G, 11H, 13, 15, 16, 16A, 18, 20, 20A, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44A, 44B, 46, 48, 52, 56, 58, 64, 72, 72A, 72B, 72C, HORAKA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, JUGOWICKA 7, 7A, 9, 11, 11A, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 19, 21, 21A, 23, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 39, KUSTRONIA 3B, 3C, 5, 7, 9, 11, 11A, 15, 16, 18, 19, 20, 20A, 20B, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30A, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44A, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53A, 54, 54A, 54B, 56A, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70A, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, SIARCZANA 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 10, 11, 11A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33A, 35, 37, 39, 39A, 41, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63A, 67, SZYLLINGA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18A, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 42B, 42C, 43, 44, 46, 47, 48, 52, 53, 55, 56, 57, 57A, 58, 60, 61, 61A, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 66B, 66C, 67, 68, 70, 72, 76, TULIPANOWA 1, 2, 2A, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, ZINA 2, 2A, 2B, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 29, 29A, 30, 30A, 31, 32, 32A, 34

Agnieszka Pogoda-Tota – Członkini Zarządu Rady Dzielnicy X

dodano: 25.3.2019, 16:23 · Kategorie: Radni, Zarząd
Agnieszka Pogoda-Tota – Członkini Zarządu Rady Dzielnicy X

Wykształcenie wyższe prawnicze. Pracownik Urzędu Miasta Krakowa.

Osiedle Kliny darzę ogromnym sentymentem. Tu dorastałam, tu chodziłam do szkoły. To miejsce, z którym wiążę swoje plany.

Swoją aktywność jako radna, zamierzam skoncentrować na poprawie komfortu życia mieszkańców, szczególnie na infrastrukturze drogowej (drogi, chodniki, oświetlenie), a także rekreacyjno-sportowej.

Moje dokonania w latach 2014-2018:

  • modernizacja oraz odwodnienie rowów na ul. Janowskiego,
  • doświetlenie ul. Pustynnej i ul. Bluszczowej,
  • usunięcie pojemników na odzież z ul. Janowskiego,
  • progi spowalniające ruch na ul. Skrzetuskiego,
  • zwiększenie bezpieczeństwa – piesze patrole Policji,
  • wsparcie dla akcji „liść”,
  • remont ul. Zawisza,
  • budowa chodnika na ul. Borkowskiej,
  • nowe parkingi przy ul. Fortecznej,
  • szykany drogowe i wymiana nawierzchni fragmentu ul. Wichrowej,
  • Smoczy Skwer w Parku Maćka i Doroty,
  • nowe nawierzchnie ulic Bluszczowa i Księżycowa,
  • remont ul. Narvik i ul. Judyma,
  • organizacja pikników rekreacyjnych.

Program moich działań na lata 2019-2013:

  • budowa kanalizacji opadowej ul. Narvik (od ul. Banachiewicza do ul. Wichrowej),
  • remont alejek w Parku Maćka i Doroty,
  • budowa chodnika wraz z oświetleniem przy Forcie 52,
  • przebudowa skrzyżowania ulic Borkowskiej i Zawiłej na rondo bez świateł z ruchem okrężnym,
  • dbałość o ład i bezpieczeństwo na Klinach,
  • otwarta jestem na wszelkie sugestie mieszkańców, które w miarę możliwości będę starać się realizować oraz wspierać.

Okręg wyborczy nr 4:

BLUSZCZOWA 4, 4A, 4C, 5, 6, 7, 7B, 8, 10, 10A, 11, 11C, 12, 12A, 13A, 13B, 13C, 13D, 14, 14A, 15, 15A, 16, 16A, 16B, 17, 17B, 18, 19, 19A, 19B, 19E, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 25, 25A, 25C, 25D, 25F, 27, DĘBICKIEGO 3, 4, 5, 8, 10, FAŁĘCKA 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 22, JANOWSKIEGO 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 18B, 18D, 18E, 19, 20, 20A, 21, 21A, 21C, 21D, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 26, 28, 28A, 29, 29A, 29B, 30, 31, 31A, 31B, 31C, 31D, 32, 33, 33A, 33B, 33D, 33E, 34, 34A, 35, 35B, 36, 36A, 36B, 37, 38, 39, 40, 40A, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124A, KSIĘŻYCOWA 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, MARUSARZÓWNY 4, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, NARVIK 1, 3, 3A, PUSTYNNA 2, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 11, 11A, 11B, 13, 14, 15, 17, 17A, 17B, 18B, 18D, 18E, 18F, 18G, 19, 20B, 20E, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 23, 24D, 24F, 24G, 25, 27, 28, 31, SKRZETUSKIEGO 2A, 2C, 3, 5A, 7, 9A, 11, 13, 13A, 13B, 15A, 17, 19, 21, 23, WICHROWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, ZAWIŁA 2, 4, 6, 6A, 8A, 10, 12, 12A, 14, 16, 22, 24, 24A, 26, 26A, 30, 30A, 30B, 32, 34, 34A, 36, 38, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44E, 44F, 44G, 44H, 44I, 44J, 44K, 44L, 44M, 44N, 44O, 44P, 44R, 44S, 44T, 44U, 44W, 44Z

Tadeusz Murzyn – Przewodniczący Rady Dzielnicy X

dodano: 25.3.2019, 16:20 · Kategorie: Radni, Zarząd

Okręg wyborczy nr 7:

BANACHIEWICZA 1, 4, 6, 8, BASTIONOWA 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, BORKOWSKA 27C, 27D, 29A, 29B, 29C, 29D, 29E, CHĘCIŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, CZOŁGISTÓW 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, DOKTORA JUDYMA 2, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 16, 17, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, 23A, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46A, 48, 50, 52, FORTECZNA 28, 37, 39, 41, 43, 45, 45B, 47, 49, 51, 51A, 51B, 51F, 53, 55, 57, 59, 75, 75A, 132, 134, 136, 138, 140, GUMOWSKIEGO 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, KADŁUBKA 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, KRZYŻTOPORSKA 3, 5, 7, NARVIK 2, 3C, 3F, 3G, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 8D, 8F, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32-34, 33, 34, 35, 36, 36A, 37, 38, 38A, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 75, 77, 79, 81, RABSZTYŃSKA 1, 3, 4, 5, 6, ZAKOPIAŃSKA 147, 147A, 149, 149A, 149B, 149C, 149D, 149E, 151, 151A, 151B, 151C, 151E, 153, 155, 157, 159, 159A, 159B, 159C, 161, 163, 163A, 163D, 163E, ZAWISZY 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16

Artur Markiewicz – Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy X

dodano: 25.3.2019, 16:19 · Kategorie: Radni, Zarząd

Okręg wyborczy nr 17:

ALEKSANDROWICZA 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 7, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 16B, 16C, 19, CZUCHNOWSKIEGO 3, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 28, DOROSZEWSKIEGO 3, 5, 11, 13, GOŚCINNA 1, 1A, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5G, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 9C, 10, 10B, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14E, 14G, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, GRZEPSKIEGO 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 5B, 5C, 6A, 7, 8, 10, 10A, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 34, 34A, 35, 35A, 36, 37, 37A, 37B, 38, 39, 40, 41, IWASZKIEWICZA 3, 7, 9, KOŹMIANA 3, 4, 5, 6, 7, KRZYŻAŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 13B, 13C, 14, 14A, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 22A, 23, 23A, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 26B, 27, 28, 30, 30A, 30B, 31, 32, 32A, 33, 35, 36, 36A, 36B, 37, 37A, 38, 39, 39A, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 50A, 52A, 52D, 54, 54A, 56B, 56D, 58, 60, 62, 64, 64B, 66, MATEMATYKÓW KRAKOWSKICH 133, 133A, 135, 135A, 135C, 139, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 153, 153A, 155, 157, 162, 164, 166, 172, 174, NIEWODNICZAŃSKIEGO 2, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G, 22H, 22I, 22J, 22K, 22M, 22N, 22P, 22R, 22S, 22T, 22U, 22W, 28, 30, 30A, 30B, 30C, 32, 38, 46, 48, 50, 52A, 54, 54A, 56, 58, 58A, 60, 60B, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 76A, 80, 80A, 80B, 82, 86, 86B, 90, 92, 94, 96, 98, 98A, 100, 100A, 102, 104, NOWICKIEGO 1, 2, 3, 4, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 15A, 16, 17, 17A, 17B, 17G, 18, 19, 22, 23, 25, 25B, 35, 35A, 37, 41, SYREŃSKIEGO 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 19A, 19B, 20, 20A, 20C, 21, 22, 22B, 23, 24, 27, 27A, 27B, 27C, 27E, 27F, 28, 29, 29A, 30, 31, 32, 34, ZBYDNIOWICKA 43, 47

Józef Dziedzic – Członek Zarządu Rady Dzielnicy X

dodano: 25.3.2019, 16:13 · Kategorie: Radni, Zarząd

Okręg wyborczy nr 18:

BOGDANOWSKIEGO 2, 4A, 7, 7A, 11, 14, 14A, 14B, CHRZANOWSKIEGO 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 24, 25, 26, 28, 28A, 30, 30D, 32, 33, 33A, 35, 36, 39, 40, 42, 43A, 43B, 43C, 45, 45A, 47, 48, 55, 57, 128A, DRÓŻKA 4, 12, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 16E, 17, 17A, 18, 19, 21, 21A, 25, 27, 29, 29A, 31, 31A, 33, 33A, 33B, 33C, 35B, 35D, 36, 37, 37C, 37D, 37E, 38, 39, 45, 47, GILOWA 1, 1A, 1B, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 14, 18, 20, 22, GOŁĄBA 4, 4A, 8, 10, 10A, 12A, 14, 16, 16A, 16B, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 20, 20B, 20D, 21, 21A, 21B, 21C, 22B, 23, 24, 25, 26, 26A, 28, 30, KENARA 34, LANDAUA 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 10, 10A, 11, 12, 12A, 13A 14, 14A, 16, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 20, 21, 21A, 21B, 22, 22A, 22B, 22D, 23, 24, 26, 26A, 28, 29, 29A, 30C, 32, 33, 34, 37, 39, 39C, 41, 43, 43A, 45, 47, LEI 2, 7, 9, 11, 11A, 12, 13, 13A, 13B, 15, MATEMATYKÓW KRAKOWSKICH 2, 2A, 4, 6B, 6D, 8, 10, 11, 12, 12A, 14, 14D, 14E, 14F, 16, 16B, 17, 18, 21, 24, 26, 27, 27A, 44, 46, 49, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64A, 65, 65A, 66, 67, 68, 71, 71A, 72, 72A, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79C, 80, 82, 82A, 84, 88, 89, 91, 91A, 93, 94, 94A, 96, 96A, 97, 98, 98A, 99, 100, 100A, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 113, 116, 117, 118, 119, 120, 120A, 121, 122, 122A, 123, 125, 127, 129, 140, NIEWODNICZAŃSKIEGO 108, 110, 118, 120, 122, 123, 124, 124A, 126, 126A, 128, 129, 130, 131, 134, 134A, 134B, 135, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 145, 145A, 146, 146A, 147, 147A, 147B, 147C, 148, 155, 157, OPIALA 4, SZARSKIEGO 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 20A, 22, 26, WRÓBLOWICKA 15, 19, 23, 23A, 23B, 27, 27A, 29, 31, 33, 33A, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 69, 71, ZBYDNIOWICKA 1, 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 8, 9, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 12A, 14, 14B, 15, 15A, 15B, 15C, 16, 16A, 17, 17A, 18, 19, 19A, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 35

Najbliższa sesja Rady Dzielnicy X:
30 listopada 2021 r., 18:00, w sali konferencyjnej KS Wróblowianka, ul. Wróblowicka 58, w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

zobacz projekt porządku obrad Zobacz projekt porządku obrad
zobacz skany projektów uchwał Zobacz skany projektów uchwał
zobacz zdjęcie projektu uchwały Zobacz zdjęcie projektu uchwały

Centrum Kultury Podgórza Karta Krakowska Budżet obywatelski

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję