• Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice
  • Jugowice
  • Kliny
  • Kosocice
  • Opatkowice
  • Rajsko
  • Soboniowice
  • Swoszowice
  • Wróblowice
  • Zbydniowice

Rada Dzielnicy X Liderem inwestycyjnym w Krakowie 2015-2019

Dariusz Rejek – Członek Zarządu Rady Dzielnicy X

dodano: 25.3.2019, 16:24
Dariusz Rejek – Członek Zarządu Rady Dzielnicy X

Rok urodzenia: 1969.

Stan rodzinny: żonaty, troje dzieci.

Wykształcenie: wyższe – magister inżynier AGH

Praca zawodowa: własna działalność gospodarcza.

Doświadczenie w pracy samorządowej: radny Dzielnicy X w latach 2014-2018.

Zainteresowania, hobby, inne pola działalności społecznej:
fotografia, sport uprawiany amatorsko, góry, szeroko pojęte działania z zakresu profilaktyki zdrowotnej.

Jako radny z osiedla Jugowice największy nacisk chciałbym położyć na problemy mieszkańców tego osiedla. Podstawowe zadania na najbliższą kadencję to:

  • budowa ulicy Kazimierza Kierzkowskiego od ulicy gen. Antoniego Szyllinga do ulicy gen. Józefa Kustronia wraz z infrastrukturą,
  • dokończenie trwających prac nad powstaniem Klubu Kultury Jugowice w budynku dworca PKP,
  • nadzór nad remontem i rozbudową węzła drogowo-kolejowego w ciągu ulicy Kąpielowej, optymalna z punktu widzenia mieszkańców przebudowa wylotu ulicy Armii Kraków w tym rejonie,
  • doprowadzenie do fachowej analizy i przebudowy organizacji ruchu drogowego w obrębie osiedla Jugowice: bezpieczne i nieuciążliwe parkowanie, odcinki jednokierunkowe, kontrapasy dla rowerów, ograniczenie ruchu tranzytowego,
  • dalsza poprawa estetyki osiedla: kolejne inwestycje w zieleń, remonty bieżące,
  • integracja i zwiększenie aktywności obywatelskiej mieszkańców.

W zakresie całej dzielnicy interesuje mnie szeroko pojęta ochrona środowiska, poprawa infrastruktury oraz praca nad integracją mieszkańców Dzielnicy X.

Moje dotychczasowe dokonania:

  • remont nawierzchni sięgaczy ulicy gen. Józefa Kustronia,
  • kompleksowy remont chodnika przy ulicy Jugowickiej,
  • doposażenie ogródka jordanowskiego przy ulicy gen. Antoniego Szyllinga: pierwszy w Dzielnicy X zestaw do Street Workaut,
  • zagospodarowanie pasa zieleni w ciągu ulicy Armii Kraków,
  • koordynacja na terenie Dzielnicy X programu pilotażowego Błękitny Węgiel – testów niskoemisyjnego paliwa.

Tel.: 501 696 789

E-mail: dariusz.rejek@wp.pl

Okręg wyborczy nr 11:

ARMII „KRAKÓW” 1, 3, 5, 7, 7A, 9, 13, 13A, 15, 17, 19, 23, CIEPŁA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, CIOŁKOSZA 1, 2, 3, 4, 7, 7A, 9, 11, 11A, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 11G, 11H, 13, 15, 16, 16A, 18, 20, 20A, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44A, 44B, 46, 48, 52, 56, 58, 64, 72, 72A, 72B, 72C, HORAKA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, JUGOWICKA 7, 7A, 9, 11, 11A, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 19, 21, 21A, 23, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 39, KUSTRONIA 3B, 3C, 5, 7, 9, 11, 11A, 15, 16, 18, 19, 20, 20A, 20B, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30A, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44A, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53A, 54, 54A, 54B, 56A, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70A, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, SIARCZANA 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 10, 11, 11A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33A, 35, 37, 39, 39A, 41, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63A, 67, SZYLLINGA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18A, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 42B, 42C, 43, 44, 46, 47, 48, 52, 53, 55, 56, 57, 57A, 58, 60, 61, 61A, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 66B, 66C, 67, 68, 70, 72, 76, TULIPANOWA 1, 2, 2A, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, ZINA 2, 2A, 2B, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 29, 29A, 30, 30A, 31, 32, 32A, 34

Agnieszka Pogoda-Tota – Członkini Zarządu Rady Dzielnicy X

dodano: 25.3.2019, 16:23
Agnieszka Pogoda-Tota – Członkini Zarządu Rady Dzielnicy X

Wykształcenie wyższe prawnicze. Pracownik Urzędu Miasta Krakowa.

Osiedle Kliny darzę ogromnym sentymentem. Tu dorastałam, tu chodziłam do szkoły. To miejsce, z którym wiążę swoje plany.

Swoją aktywność jako radna, zamierzam skoncentrować na poprawie komfortu życia mieszkańców, szczególnie na infrastrukturze drogowej (drogi, chodniki, oświetlenie), a także rekreacyjno-sportowej.

Moje dokonania w latach 2014-2018:

  • modernizacja oraz odwodnienie rowów na ul. Janowskiego,
  • doświetlenie ul. Pustynnej i ul. Bluszczowej,
  • usunięcie pojemników na odzież z ul. Janowskiego,
  • progi spowalniające ruch na ul. Skrzetuskiego,
  • zwiększenie bezpieczeństwa – piesze patrole Policji,
  • wsparcie dla akcji „liść”,
  • remont ul. Zawisza,
  • budowa chodnika na ul. Borkowskiej,
  • nowe parkingi przy ul. Fortecznej,
  • szykany drogowe i wymiana nawierzchni fragmentu ul. Wichrowej,
  • Smoczy Skwer w Parku Maćka i Doroty,
  • nowe nawierzchnie ulic Bluszczowa i Księżycowa,
  • remont ul. Narvik i ul. Judyma,
  • organizacja pikników rekreacyjnych.

Program moich działań na lata 2019-2013:

  • budowa kanalizacji opadowej ul. Narvik (od ul. Banachiewicza do ul. Wichrowej),
  • remont alejek w Parku Maćka i Doroty,
  • budowa chodnika wraz z oświetleniem przy Forcie 52,
  • przebudowa skrzyżowania ulic Borkowskiej i Zawiłej na rondo bez świateł z ruchem okrężnym,
  • dbałość o ład i bezpieczeństwo na Klinach,
  • otwarta jestem na wszelkie sugestie mieszkańców, które w miarę możliwości będę starać się realizować oraz wspierać.

Okręg wyborczy nr 4:

BLUSZCZOWA 4, 4A, 4C, 5, 6, 7, 7B, 8, 10, 10A, 11, 11C, 12, 12A, 13A, 13B, 13C, 13D, 14, 14A, 15, 15A, 16, 16A, 16B, 17, 17B, 18, 19, 19A, 19B, 19E, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 25, 25A, 25C, 25D, 25F, 27, DĘBICKIEGO 3, 4, 5, 8, 10, FAŁĘCKA 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 22, JANOWSKIEGO 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 18B, 18D, 18E, 19, 20, 20A, 21, 21A, 21C, 21D, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 26, 28, 28A, 29, 29A, 29B, 30, 31, 31A, 31B, 31C, 31D, 32, 33, 33A, 33B, 33D, 33E, 34, 34A, 35, 35B, 36, 36A, 36B, 37, 38, 39, 40, 40A, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124A, KSIĘŻYCOWA 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, MARUSARZÓWNY 4, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, NARVIK 1, 3, 3A, PUSTYNNA 2, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 11, 11A, 11B, 13, 14, 15, 17, 17A, 17B, 18B, 18D, 18E, 18F, 18G, 19, 20B, 20E, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 23, 24D, 24F, 24G, 25, 27, 28, 31, SKRZETUSKIEGO 2A, 2C, 3, 5A, 7, 9A, 11, 13, 13A, 13B, 15A, 17, 19, 21, 23, WICHROWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, ZAWIŁA 2, 4, 6, 6A, 8A, 10, 12, 12A, 14, 16, 22, 24, 24A, 26, 26A, 30, 30A, 30B, 32, 34, 34A, 36, 38, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44E, 44F, 44G, 44H, 44I, 44J, 44K, 44L, 44M, 44N, 44O, 44P, 44R, 44S, 44T, 44U, 44W, 44Z

Tadeusz Murzyn – Przewodniczący Rady Dzielnicy X

dodano: 25.3.2019, 16:20

Okręg wyborczy nr 7:

BANACHIEWICZA 1, 4, 6, 8, BASTIONOWA 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, BORKOWSKA 27C, 27D, 29A, 29B, 29C, 29D, 29E, CHĘCIŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, CZOŁGISTÓW 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, DOKTORA JUDYMA 2, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 16, 17, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, 23A, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46A, 48, 50, 52, FORTECZNA 28, 37, 39, 41, 43, 45, 45B, 47, 49, 51, 51A, 51B, 51F, 53, 55, 57, 59, 75, 75A, 132, 134, 136, 138, 140, GUMOWSKIEGO 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, KADŁUBKA 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, KRZYŻTOPORSKA 3, 5, 7, NARVIK 2, 3C, 3F, 3G, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 8D, 8F, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32-34, 33, 34, 35, 36, 36A, 37, 38, 38A, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 75, 77, 79, 81, RABSZTYŃSKA 1, 3, 4, 5, 6, ZAKOPIAŃSKA 147, 147A, 149, 149A, 149B, 149C, 149D, 149E, 151, 151A, 151B, 151C, 151E, 153, 155, 157, 159, 159A, 159B, 159C, 161, 163, 163A, 163D, 163E, ZAWISZY 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16

Artur Markiewicz – Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy X

dodano: 25.3.2019, 16:19

Okręg wyborczy nr 17:

ALEKSANDROWICZA 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 7, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 16B, 16C, 19, CZUCHNOWSKIEGO 3, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 28, DOROSZEWSKIEGO 3, 5, 11, 13, GOŚCINNA 1, 1A, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5G, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 9C, 10, 10B, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14E, 14G, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, GRZEPSKIEGO 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 5B, 5C, 6A, 7, 8, 10, 10A, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 34, 34A, 35, 35A, 36, 37, 37A, 37B, 38, 39, 40, 41, IWASZKIEWICZA 3, 7, 9, KOŹMIANA 3, 4, 5, 6, 7, KRZYŻAŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 13B, 13C, 14, 14A, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 22A, 23, 23A, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 26B, 27, 28, 30, 30A, 30B, 31, 32, 32A, 33, 35, 36, 36A, 36B, 37, 37A, 38, 39, 39A, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 50A, 52A, 52D, 54, 54A, 56B, 56D, 58, 60, 62, 64, 64B, 66, MATEMATYKÓW KRAKOWSKICH 133, 133A, 135, 135A, 135C, 139, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 153, 153A, 155, 157, 162, 164, 166, 172, 174, NIEWODNICZAŃSKIEGO 2, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G, 22H, 22I, 22J, 22K, 22M, 22N, 22P, 22R, 22S, 22T, 22U, 22W, 28, 30, 30A, 30B, 30C, 32, 38, 46, 48, 50, 52A, 54, 54A, 56, 58, 58A, 60, 60B, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 76A, 80, 80A, 80B, 82, 86, 86B, 90, 92, 94, 96, 98, 98A, 100, 100A, 102, 104, NOWICKIEGO 1, 2, 3, 4, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 15A, 16, 17, 17A, 17B, 17G, 18, 19, 22, 23, 25, 25B, 35, 35A, 37, 41, SYREŃSKIEGO 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 19A, 19B, 20, 20A, 20C, 21, 22, 22B, 23, 24, 27, 27A, 27B, 27C, 27E, 27F, 28, 29, 29A, 30, 31, 32, 34, ZBYDNIOWICKA 43, 47

Józef Dziedzic – Członek Zarządu Rady Dzielnicy X

dodano: 25.3.2019, 16:13

Okręg wyborczy nr 18:

BOGDANOWSKIEGO 2, 4A, 7, 7A, 11, 14, 14A, 14B, CHRZANOWSKIEGO 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 24, 25, 26, 28, 28A, 30, 30D, 32, 33, 33A, 35, 36, 39, 40, 42, 43A, 43B, 43C, 45, 45A, 47, 48, 55, 57, 128A, DRÓŻKA 4, 12, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 16E, 17, 17A, 18, 19, 21, 21A, 25, 27, 29, 29A, 31, 31A, 33, 33A, 33B, 33C, 35B, 35D, 36, 37, 37C, 37D, 37E, 38, 39, 45, 47, GILOWA 1, 1A, 1B, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 14, 18, 20, 22, GOŁĄBA 4, 4A, 8, 10, 10A, 12A, 14, 16, 16A, 16B, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 20, 20B, 20D, 21, 21A, 21B, 21C, 22B, 23, 24, 25, 26, 26A, 28, 30, KENARA 34, LANDAUA 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 10, 10A, 11, 12, 12A, 13A 14, 14A, 16, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 20, 21, 21A, 21B, 22, 22A, 22B, 22D, 23, 24, 26, 26A, 28, 29, 29A, 30C, 32, 33, 34, 37, 39, 39C, 41, 43, 43A, 45, 47, LEI 2, 7, 9, 11, 11A, 12, 13, 13A, 13B, 15, MATEMATYKÓW KRAKOWSKICH 2, 2A, 4, 6B, 6D, 8, 10, 11, 12, 12A, 14, 14D, 14E, 14F, 16, 16B, 17, 18, 21, 24, 26, 27, 27A, 44, 46, 49, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64A, 65, 65A, 66, 67, 68, 71, 71A, 72, 72A, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79C, 80, 82, 82A, 84, 88, 89, 91, 91A, 93, 94, 94A, 96, 96A, 97, 98, 98A, 99, 100, 100A, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 113, 116, 117, 118, 119, 120, 120A, 121, 122, 122A, 123, 125, 127, 129, 140, NIEWODNICZAŃSKIEGO 108, 110, 118, 120, 122, 123, 124, 124A, 126, 126A, 128, 129, 130, 131, 134, 134A, 134B, 135, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 145, 145A, 146, 146A, 147, 147A, 147B, 147C, 148, 155, 157, OPIALA 4, SZARSKIEGO 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 20A, 22, 26, WRÓBLOWICKA 15, 19, 23, 23A, 23B, 27, 27A, 29, 31, 33, 33A, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 69, 71, ZBYDNIOWICKA 1, 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 8, 9, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 12A, 14, 14B, 15, 15A, 15B, 15C, 16, 16A, 17, 17A, 18, 19, 19A, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 35

Ostatnia sesja Rady Dzielnicy X:
8 lipca 2021 r., 18:00, w sali OSS Opatkowianka przy ul. Inicjatywy Lokalnej 5

zobacz listę podjętych uchwał Zobacz listę podjętych uchwał

Koronawirus - plakat informacyjny

Ogłoszenia

Zobacz ogłoszenia

Analiza potrzeb mieszkańców Klin i otaczającego obszaru

Plan Zrównoważonej Mobilności Metropolii Krakowskiej – I etap konsultacji!

Plebiscyt Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi

Konsultacje społeczne w sprawie użytku ekologicznego Łąki na Klinach

Konkurs fotograficzny na 30-lecie Rad Dzielnic

Krakowski Panel Klimatyczny Logo

Konsultacje społeczne projektu koncepcyjnego pn.: „Budowa wiaduktu w ciągu 
ul. Fredry nad linią kolejową nr 94”

Twój PIT robi różnicę – sprawdź, dlaczego warto rozliczać go w Krakowie!

Budżet obywatelski - edycje wcześniejsze

Konsultacje społeczne ws. Dworu Badenich
 i Parku Wadów w Krakowie

Program Ochrony Środowiska dla Miasta Krakowa na lata 2020-2030

Komunikat Urzędu Stanu Cywilnego

Płać podatki w Krakowie

Karta Krakowska

Krakowianie mogą załatwić sprawy urzędowe w paczkomacie

Akcja Jestem Aktywny - wsparcie krakowskiego biznesu

Razem w walce o czyste powietrze

Obwieszczenie dotyczące lasów

Program inwestycyjny dla dzielnic Krakowa - Budowa Infrastruktury Sanitarnej

Program usuwania azbestu

Woda ogrzewana ciepłem sieciowym

Akcja Kierunek Sport

Światowe Dni Młodzieży

Ostrzeżenie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Komunikat Policji

Dane osobowe - apelujemy o ostrożność

Telefony alarmowe w razie powodzi

Wykaz dzielnicowych

Bezpiecznie pod wodą

Stop dla nielegalnego graffiti

Porady dla seniorów

Projekt Rodzinne Pływanie

Projekt Rodzinne pływanie 2021 dla rodziców z dziećmi do lat 4

Lato z Krakowską Kartą Rodzinną

Nagrody Wojewodztwa Malopolskiego

Narodowy Spis Powszechny Ludnośni i Mieszkań 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spisz się i wesprzyj lokalną społeczność!

Żonkilowe Podaj Dalej - Pola Nadziei

Miejske Centrum Informacji dla Seniorów

Pomocna Dłoń - Projekt wsparcia społecznego

Półkolonie Letnie 2021 w Centrum Młodzieży

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Dla seniorów: Program Obecność

Zmiana ogrzewania - program osłonowy

Ośrodek pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Czas - nie lekceważ zagrożenia

Akcja MOPS Pora na aktywność

Marszobieg 2021 po zdrowie dla rodziny

Nabór uczestników do udziału 
w turnusach opieki wytchnieniowej

Program profilaktyki czerniaka - infografika

Konsultacje społeczne dotyczące Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia „Zdrowy Kraków 2022-2024” – I etap

Projekt Kraków w Formie

Centrum Pierwszej Pomocy Psychologicznej

Zasady ochrony drobiu przed chorobą HPAI

Pomoc psychologiczna

Anonimowi narkomani online

Anonimowi narkomani

Grota solna

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu

Powiedz stop rakowi jelita

Konkurs Owocowo-warzywne inspiracje

Muzeum Krakowa ogłasza zbiórkę pamiątek i opowieści z czasów II wojny światowej

Konkursy organizowane przez Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Krakowa

Muzyczne podwieczorki w Swoszowicach

Klub Kliny

Czytanki na czasie

Kraków czyta

Kierunek Kariera otwarty dla osób z wyższym wykształceniem

Plakat projektu "proaktywni z POWER-em"

Logo projektu gotuj po hiszpańsku

Logo projektu Career Turn 2021

Projekt Kompetencje Tworzą Przyszłość

Projekt Złap za Ster

Projekt „Lider HR – zarządzanie zespołem wielopokoleniowym”

Płatne staże z możliwością zatrudnienia

Bezpłatne szkolenia i staże

Program aktywizacji zawodowo-edukacyjnej Aktywna Przyszłość

Bezzwrotna dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Program Rozwój i Praca

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego w 2021 roku

Baner e-Urzędu Skarbowego

Ankieta Uniwersytetu Rolniczego dot. terenów zielonych

Jesień z Symbiozą

Kupuj świadomie - Akcja Produkt Polski

Przebudowa ulicy Myślenickiej - informacje

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Soboniowice 2, Rajsko 2 i Barycz 2

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Wróblowice 2

Spotkania z lekką atletyką

Krakowskie Kluby Rodziców

Elektrobrygada MPO

Pogromcy Bazgrołów

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Akceptuję