Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). OK
Jugowice·Kliny·Kosocice·Opatkowice·Rajsko·Soboniowice·Swoszowice·Wróblowice·Zbydniowice
  • Aktualności
  • Rada Dzielnicy
  • Informacje o Dzielnicy
  • Czasopismo

Składy Komisji Rady Dzielnicy X Swoszowice

Komisja Bezpieczeństwa, Pomocy Społecznej i ds. Osób Niepełnosprawnych

  1. Balicki Andrzej - przewodniczący
  2. Bania Bogumił
  3. Mikuła Jan
  4. Szewczyk Marcin
  5. Żurad Anna

Komisja Budżetowa

  1. Brożek Przemysław
  2. Drąg Andrzej - przewodniczący
  3. Liszka Wojciech
  4. Pogoda-Tota Agnieszka
  5. Szewczyk Marcin

Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego

  1. Kuczaj Angelika - przewodnicząca
  2. Mikuła Jan
  3. Pogoda-Tota Agnieszka
  4. Rejek Dariusz
  5. Szewczyk Marcin

Komisja Edukacji

  1. Balicki Andrzej
  2. Kuczaj Angelika
  3. Nazimek Maciej
  4. Szewczyk Marcin
  5. Żurad Anna - przewodnicząca

Komisja Infrastruktury i ds. Obiektów Zabytkowych

  1. Balicki Andrzej
  2. Jończyk Andrzej
  3. Mikuła Jan
  4. Murzyn Tadeusz - przewodniczący
  5. Pogoda-Tota Agnieszka
  6. Rejek Dariusz

Komisja Kontaktów z Mieszkańcami

  1. Kuczaj Angelika
  2. Rymont Adam - przewodniczący
  3. Szarek Jadwiga
  4. Żurad Anna

Komisja Kultury

  1. Brożek Przemysław
  2. Domański Waldemar
  3. Rymont Adam
  4. Szarek Jadwiga - przewodnicząca
  5. Żurad Anna

Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego

  1. Galas Dominik
  2. Jałocha Józef
  3. Łatka Andrzej
  4. Nazimek Maciej
  5. Rejek Dariusz - przewodniczący

Komisja Planowania Przestrzennego

  1. Bania Bogumił - przewodniczący
  2. Drąg Andrzej
  3. Jończyk Andrzej
  4. Rymont Adam

Komisja Pogromcy Bazgrołów

  1. Balicki Andrzej
  2. Domański Waldemar - przewodniczący
  3. Łatka Andrzej
  4. Żurad Anna

Komisja Rewizyjna

  1. Jałocha Józef
  2. Murzyn Tadeusz
  3. Pogoda-Tota Agnieszka - przewodnicząca
  4. Rejek Dariusz
  5. Szarek Jadwiga

Komisja Sportu i Rekreacji

  1. Drąg Andrzej
  2. Łatka Andrzej - przewodniczący
  3. Markiewicz Artur
  4. Mikuła Jan
  5. Rejek Dariusz

© 2017 Dzielnica X Miasta Krakowa