Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). OK
Jugowice·Kliny·Kosocice·Opatkowice·Rajsko·Soboniowice·Swoszowice·Wróblowice·Zbydniowice

Rada Dzielnicy

Adres
ul. Inicjatywy Lokalnej 5
Opatkowice, 30-499 Kraków

Telefony
12 264 92 01
12 264 90 75

Fax
12 264 90 77

E-mail
rada@dzielnica10.krakow.pl

  • Aktualności
  • Rada Dzielnicy
  • Informacje o Dzielnicy
  • Czasopismo

I Otwarte Mistrzostwa Dzielnicy X w Tenisie Stołowym

Rafał Bruzda - tak nazywa się pierwszy w historii mistrz Dzielnicy X w tenisie stołowym. Mistrzostwa, zorganizowane przez Centrum Kultury Podgórza - Klub Kliny i rozegrane 4 listopada w siedzibie tej placówki, mieszczącej się w przyziemu kościoła parafialnego na Klinach - Zaciszu, miały charakter otwarty. To znaczy, że mogły w nich uczestniczyć również osoby nie mieszkające w naszej dzielnicy, zarówno amatorzy, jak zawodnicy trenujący w klubach sportowych (zwycięzca turnieju reprezentuje UKS "Magnum" Koźmice Wielkie).

Na starcie stanęło 34 pingpongistek i pingpongistów w różnym wieku. Kategorię juniorów (do lat 14) wygrał Michał Czarny przed Aleksandrą Dudziak i zaledwie 9-letnim Szymonem Kondkiem. W kategorii seniorów za Rafałem Bruzdą uplasowali się Damian Jedynak i Paweł Kmieć. W nieoficjalnej klasyfikacji kobiet najlepsza okazała się Magdalena Pieczka. O wysokim poziomie i dobrej organizacji turnieju świadczą pytania jego uczestników oraz kibiców o następną tego rodzaju imprezę w Klubie Kliny.

Wiele pojedynków podczas mistrzostw stało na wysokim poziomie...
Nie tylko te półfinałowe (na zdjęciu) czy finałowe.
Zawodników przez cały turniej dopingowali kibice.
Przewodniczący Rady Dzielnicy X Maciej Nazimek wręcza nagrody Michałowi Czarnemu, zwycięzcy w kategorii juniorów.
Wręczenie nagrody trzeciemu zawodnikowi w kategorii juniorów (do lat 14), 9-letniemu Szymonowi Kondkowi. W żółtej koszulce - Michał Czarny, zwycięzca tej rywalizacji, który w finale pokonał Aleksandrę Dudziak (stoi obok).
Z pucharem - Rafał Bruzda, mistrz Dzielnicy X w tenisie stołowym. Po jego lewej ręce Damian Jedynak, zdobywca drugiego miejsca w kategorii seniorów. Pierwszy z lewej - Paweł Kmieć, brązowy medalista.

© 2019 Dzielnica X Miasta Krakowa