Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). OK
Jugowice·Kliny·Kosocice·Opatkowice·Rajsko·Soboniowice·Swoszowice·Wróblowice·Zbydniowice

Rada Dzielnicy

Adres
ul. Inicjatywy Lokalnej 5
Opatkowice, 30-499 Kraków

Telefony
12 264 92 01
12 264 90 75

Fax
12 264 90 77

E-mail
rada@dzielnica10.krakow.pl

  • Aktualności
  • Rada Dzielnicy
  • Informacje o Dzielnicy
  • Czasopismo

XIII Festiwal Artystyczny Dzielnicy X

W dniach 18 - 21.06.2016 odbył się "XIII Festiwal Artystyczny Dz. X". Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności w kategoriach tanecznych, teatralnych, instrumentalnych, wokalnych i plastycznych. Łącznie udział wzięły w tym wydarzeniu 224 osoby.

Organizatorzy Festiwalu serdecznie gratulują uczestnikom dużego zaangażowania we wszystkie prezentacje równocześnie dziękując instruktorom, nauczycielom, rodzicom, dzieciom i młodzieży.

Uroczyste wręczanie nagród oraz koncert laureatów odbędzie się w dniu 5.06.2016 (niedziela) o godz. 17.00 podczas Pikniku Rodzinnego przy Klubie Kultury Kliny ul. Biskupa Małysiaka 1.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Oto wyniki zmagań festiwalowych:

KATEGORIA TANIEC

DUETY:

I miejsce: Taniec Bollywood - OKK Wróblowice
Emilia, Tomasz Bzdyl - Sp.nr 43
II miejsce: Igor i Magda - Klub Tańca Elita
III miejsce: Natalia Bobek i Mateusz Desoń (zgłoszenie indywidualne)

ZESPOŁY:

I miejsce: Studio Tańca "Gracja" - Sp.nr 43
II miejsce: Zespół kl. I A, Sp. nr 43, Zespół Wróbelki - OKK Wróblowice
III miejsce: Zespół Gwiazdkowe Baletnice - OKK Soboniowice
Zespół Misz Masz - OKK Wróblowice
Zespół Magic Dancing Kids II - Sp. nr 134 (taniec kapeluszy)

WYRÓŻNIENIA:

Taniec wstążek Sp.nr 134
Maja Grabowska- OKK Soboniowice
Zespół Reflex- OKK Wróblowice

KATEGORIA TEATR

I miejsce: Teatr "W formie" - OKK Wróblowice oraz Emilia Brożek, Miniatura teatralna "Bar Mleczny"- OKK Wróblowice
III miejsce: Teatr "Podwórkowe Strachy"- OKK Soboniowice

NAGRODA AKTORSKA: Michał Kozioł - OKK Wróblowice

Wyróżnienie za udział: Teatr "Collage" z OKK Wróblowice, Teatr z Rajskiej Szkoły

KATEGORIA INSTRUMENTALIŚCI

I miejsce: Weronika Kurleto - OKK Wróblowice
Joanna Roszkowska (zgłoszenie indywidualne)
Andreas Vryonis - Sp. nr 43
II miejsce: Aleksandra Wyjatek (zgłoszenie indywidualne)
Michał Paciorek - OKK Wróblowice
Franciszek Dyrda - OKK Kliny
III miejsce: Laura Kotarba - OKK Wróblowice
Szymon Kania - OKK Wróblowice

WYRÓŻNIENIA:
Julia Grabowska - OKK Soboniowice
Natalia Bańdo - Sp. nr 43
Leon Ulatowski - Sp. nr 43

KATEGORIA - WOKAL

Grupa wiekowa - młodsi
I miejsce: Kinga Kozieł - OKK Wróblowice
II miejsce: Alicja Ulidowska - OKK Wróblowice
Kinga Piekarz - Szkoła Artystyczna "Etiuda"
III miejsce: Emilia Bzdyl - OKK Soboniowice

WYRÓŻNIENIA:
Larysa Burns - OKK Wróblowice
Jagoda Baran - Sp. nr 43
Martyna Szałajko - Sp. nr 43
Martyna Hotloś - OKK Wróblowice

Grupa wiekowa - młodzież
I miejsce: Julia Wenc - OKK Wróblowice
Ewa Jurkowska (głoszenie indywidualne)
Patryk Śmiłek - OKK Wróblowice
II miejsce: Magdalena Rodzeń - OKK Wróblowice
Emilia Batko - OKK Wróblowice
III miejsce: Małgorzata Kazior (zgłoszenie indywidualne)

WYRÓŻNIENIE:
Maja Grabowska - OKK Soboniowice
Karol Kołaczyk - OKK Wróblowice
Liwia Rudnicka - OKK Wróblowice
Nagroda Specjalna za kreację aktorską: Emilia Brożek - OKK Wróblowice

KATEGORIA ZESPOŁY

I miejsce: Uczniowie klasy 3a i 1c Szkoła Podstawowa nr 35
I miejsce: Zespół "Reflection" - OKK Wróblowice

© 2017 Dzielnica X Miasta Krakowa