Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). OK
Jugowice·Kliny·Kosocice·Opatkowice·Rajsko·Soboniowice·Swoszowice·Wróblowice·Zbydniowice

Rada Dzielnicy

Adres
ul. Inicjatywy Lokalnej 5
Opatkowice, 30-499 Kraków

Telefony
12 264 92 01
12 264 90 75

Fax
12 264 90 77

E-mail
rada@dzielnica10.krakow.pl

  • Aktualności
  • Rada Dzielnicy
  • Informacje o Dzielnicy
  • Czasopismo

Aktualności: Akcja Lato 2013 - Osiedlowy Klub Kultury Wróblowice

Tradycyjnie już, jak co roku, w osiedlowym Klubie Kultury Wróblowice w miesiącu lipcu trwała Akcja Lato, czyli skierowane do dzieci i młodzieży zajęcia rekreacyjne i artystyczne.

Wśród zajęć stacjonarnych nie zabrakło artystycznych. Dzieci poznawały różne techniki plastyczne, takie jak decoupage, filcowanie czy też batik. Miały okazję nauczyć się podstaw sztuk cyrkowych i sztuki projektowania robotów. Zajęcia muzyczne dały okazję do popracowania nad wokalną ekspresją - uczono się piosenek turystycznych i tych, które kojarzą nam się z latem. Były też zajęcia teatralne i taneczne.

Oprócz "odkrywczych" zajęć dzieci wzięły też udział w codziennych grach i zabawach podwórkowych, i stolikowych. Z ogromnym entuzjazmem spotkały się oczywiście wycieczki. Uczestnicy odwiedzili Centrum Koziołka Matołka w Pacanowie. Wzięli udział w rejsie "pirackim" statkiem po Wiśle. Obejrzeliśmy również film "Uniwersytet Potworny" w Kinie Cinema City.

Było edukacyjnie, twórczo i wesoło, zawiązane zostały nowe przyjaźnie. Dzieci apetyt miały i na sierpniowe spotkania, ale cóż... Z częścią z nich spotkamy się już we wrześniu - rozbudzone artystyczne aspiracje znajdą ujście już w stałej ofercie klubu. Z przyszłym rokiem znów będziemy odkrywać i zdobywać ciekawe i nowe lądy. Do zobaczenia.

Kierownik placówki: Jadwiga Szarek

© 2017 Dzielnica X Miasta Krakowa